Wpis z mikrobloga

Ostrzegałem @konfitura_ że szerzenie nienawiści i #antysemityzm oraz parszywe manipulacje w jego wykonaniu na Wykopie, może skończyć się #tangodown.
Ale on wiedział swoje...
xDDD

@MichalLachim @robert5502 i @mug3n pijcie ze mną kompot, bo to również wasza zasługa.

#polskiantysemityzm #bekazkonfederacji #bekaznarodowcow #neuropa #4konserwy #polska #moderacja #stobanowdlaprawakow
s.....s - Ostrzegałem @konfitura_ że szerzenie nienawiści i #antysemityzm oraz parszy...

źródło: comment_1601417871dr2PvcPONLs91nrBRpYJBC.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Nox_
Przecież to jest brilliant!!! W ciągu chwili zrobił płomień i pół roku urlop. Co za dzban.

@musztym Spokojnie. Już się przelogował xDDD

@robert5502 Tak wiem. Wykopałem to wcześniej, a sam kanał na YT jest bardzo ciekawy. Polecam go śledzić.
  • Odpowiedz
@szunis dzięki, widzę i wolę wierzyć w rozsądek niż w emocje (tyle, że wykopowym sędziom średnio ufam).

Po prostu kliknąłem na link i wydawał się legit. Spoko, nie szydziłem pytając. Serio chciałem wiedzieć.
  • Odpowiedz
@gloria_alleluja: Nie potrzebuję by antysemityzm miał dobre strony. Niech ludzie się nawzajem obrzucają inwektywami, ja stoję z boku i chcę patrzeć po prostu jak ludzie zabijają się dla kasy, ideologii i polityków.
  • Odpowiedz
@DIO_ skąd przyjemność w oglądaniu tego samego gówna od wieków? Tzn wystarczy kilka minut i wiadomo, że to do niczego nie prowadzi a cykle tylko na mniejszą lub większą skalę się powtarzają. Bez znaczenia czy Żyd, Góral, Ukrainiec czy m----n. Nikogo nie bronie bo po każdej ze stron są tylko ułomni ludzie. Serio pytam i nawet wolę żeby tego znaleziska już nikt nie wykonywał - szkoda czasu na awantury wykopowych moralistów.
  • Odpowiedz