Wpis z mikrobloga

Jak to do #!$%@? jest możliwe, że na niskim goldzie dostajesz na solo liniach premade unrankedów, którzy na 5 gier nie wygrali #!$%@? jeszcze żadnej?
To ja #!$%@? robak tyram na wygraną za 17 lp żeby przy takiej porażce stracić 20 lp przy ogólnym winratio powyżej 50%. Najgorzej, że nawet tego nie zintowali, po prostu przeciwnicy ich spokojnie #!$%@? i 20 surr bo nie ma grania, no dawno się tak nie zdenerwowałem na ten matchmaking :(

#leagueoflegends
  • 7
@krycek2: ekhem, przecież to Twoja wina że nie potrafisz wygrać gry w goldzie z unrankedami, którzy jeszcze nie wygrali żadnej gry. System jest całkowicie idealny, zaraz Ci tu wrzucę film o tiltowaniu się w grze i jak go zniwelować. Mam nadzieję, że Ci to pomoże wspinać się w rankingu i wygrasz każdą grę, nawet z Tank Morganą na topie i AP Jinx na bocie.

Co mogę jeszcze dodać? Aha grasz na
@krycek2: tak jak mnie denerwuje, że jestem unrankedem i jak próbowałam zagrać rankeda to dostaję w teamie goldy... Nie mam ochoty im tej gry przegrywać, ale jak mam 9 goldow wokół to nie jest łatwo zrobić cokolwiek