Wpis z mikrobloga

Kuba Strzyczkowski: Wkrótce usłyszmy się znowu. Moja głowa jest pełna pomysłów Źródło

Patrycjusz Wyżga: To będzie piękna jesień, obiecuję! (W przyrodzie nic nie ginie!) Źródło

Niektórzy (Łukawski, Hanke, Stelmach...) dziwnie milczą. Oj, jestem optymistą, dlatego wierzę, że może rzeczywiście coś powstawać.

Tymczasem odsłuchiwał ktoś Budzika z rana? Wyglądało na to, że jutro może być jego ostatni raz. Mówił, że jeszcze jutro "Wszystkie drogi prowadzą do Nashville". A potem, że jutro idziemy na rekord. Przypominam, że w czwartek (1.10) ma startować nowa ramówka "Trujki". Co o tym myślicie?

#trojka
  • 15
@t-tk: Popołudnia mają nawet jako-takie, ale ranki to takie smęty (nie mówię o muzyce), że nie mogę wytrzymać - szczególnie przy tej prowadzącej (K. Kasia). No i co 2 piosenki przegląd prasy - akurat rano minimalnie chce mi się słuchać o Jarkach, Czajkach - od tego są serwisy informacyjne.
@AdrianJ: akurat ostatnio nie bardzo mam czas na radio do południa, wiec nie wiem co tam słuchać rano. Jedynie w piątki staję na głowie żeby móc słuchać Manna i uważam, że audycja jest dużo lepsza niż jego poranki w Trójce.
A popołudnia w NS miło mnie zaskoczyły, bardzo fajnie się tego słucha, a Trójka wysoko postawiła poprzeczkę jeśli chodzi o popołudniowe audycje.
@team1212: o tym samym pomyślałem. Jakoś nie mogę na dobre rozstać się z trójką czy też „trujką”, ale jak obecne jingle znikną to, jakkolwiek to zabrzmi, wtedy przestane słuchać na dobre, słucham radia tylko dla jingli ( ͡° ͜ʖ ͡°)