Wpis z mikrobloga

Wykopki, zdarzają wam się sytuacje, że piszecie z laską na tinderze, proponujecie żeby przenieść się na facebooka, ona się bez problemu zgadza, chętnie podaje ci swojego fb, wysyłasz jej zaproszenie, a ona od razu cię ghostuje...?

Ostatnio co chwilę tak mam, że różowe po wysłaniu im zaproszenia na FB albo je ignorują/usuwają, albo akceptują, po czym mają na mnie #!$%@? i nie odpisują nawet na 1 wiadomość.

No chyba, że to jakaś fala zawistnych przegrywów, którzy biorą zdjęcia normalnych dziewczyn z FB i robią ich fake konta, po czym podają ich prawdziwe FB, żeby zrobić z nich #p0lki w oczach facetów. I przy okazji taki facet, wychodzi na debila i spermiarza, który dodaje randomowe laski na FB.

Tfuuu na was przegrywy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niżej nie da się upaść...

#tinder #randki #randkujzwykopem #przegryw
  • 9
@BrandonTorrent: Raz tak miałem i to nie był fejk, bo mój kumpel zna typiarę. Spoko się pisało, laska wręcz zasypywała wiadomościami, no to przeszliśmy na fb. Napisałem i... z dupy odpisała po 2 dniach i mnie przeprosiła, że jej zginąłem w zalewie wiadomości, po czym... znowu zghostowała XD! Usunąłem ze znajomych bo po co sobie dupe zawracać. Niemniej - śmieszne to było.
@hell_awaits: No właśnie na początku tak myślałem, że to kolejny poziom #!$%@? p0lek z tindera, ale uznałem że to by było zbyt irracjonalne zachowanie z ich strony. Będąc na miejscu takiej p0lki świadomie wpędzającej facetów w kompleksy, wolałbym pozostać anonimowy na tinderze, niż się ujawniać podając swoje prawdziwe dane...