Wpis z mikrobloga

#allegro #mediamarkt #oszukujo
Kupiłam na allegro w oficjalnym sklepie Media Markt smartwach, nie ukrywam, że był w atrakcyjnej cenie. Jednak dzisiaj dostałam wiadomość, że zegarka nie dostanę, mają rozbieżność między stanem fizycznym i systemowym i mam sobie wybrać inny towar u nich albo zwrócą mi kasę. Tylko że ja nie chcę ani innego towaru ani pieniędzy, tylko produkt który kupiłam. Można coś z tym zrobić? Czy opcja "kup teraz" na allegro nie jest prawnie wiążąca dla obu stron na zasadzie zawarcia umowy?
  • 10
  • Odpowiedz
@katayanagii akurat też jestem świeżo po bitwie z MM, mi anulowali zamówienie z ich sklepu internetowego. Ty jesteś w lepszej sytuacji bo kup teraz to wiążącą umowa sprzedaży i możesz żądać wydania zakupionej rzeczy, a w razie czego otwórz dyskusje na Allegro (wg mnie powinni stanąć po Twojej stronie) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@katayanagii tylko jeszcze dodam że to powszechna praktyka tego sklepu i błędnie zakładają że im się upiecze. Ale racja jest po stronie kupującego i gorąco zachęcam do skorzystania ze swoich praw ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz