Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DerMirker: a tak wgl to zostawienie takiego samochodu żeby sobie tak stał "na zawsze" to jakieś wykroczenie mimo że właściciel mieszka w bloku tylko po prostu nie korzysta ze samochodu? Po prostu mnie to ciekawi czy równie dobrze można zgłosić każdy inny samochód za to że sobie stoi na parkingu
@buhubuhu: ewentualnie - spróbuj zaznaczyć na krajowej mapie zagrożeń bezpieczeństwa pod pozycją "nieprawidłowe parkowanie" i opisz sprawę. chyba najbardziej anonimowo jak się da.

*sugestia, nie wiem, czy to zadziała, ale te zgłoszenia faktycznie weryfikują.
@buhubuhu: Znajomy mówił, że po prostu wywlekli gruza na środek jezdni przy pomocy linki holowniczej i oddalili się na pozycje obserwacyjne. Po kilkunastu minutach #!$%@? ludzie, którzy nie mogli przejechać zaczęli hurtowo #!$%@?ć telefonami na straż i psy. Sprawa załatwiona w pół godziny, gruz wcześniej też stał z rok albo lepiej, ale póki nie blokował drogi, służby miały to w dupie.
@DerMirker: dlatego jestem za w 100% płatnymi parkingami, bez zniżek dla mieszkańców strefy. Im dalej od centrum tym taniej, ale tak czy siak płacić trzeba. Nie płaci przez tydzień - odholowujemy i naliczamy ekstra opłaty.
u mnie na ośce stoją 3. strażaki pokręciły się i co wyszło. jeden złom bez tablic przy ul. gen urbanowicza (focus) stoi bez powietrza od 5 lat ale jest zarejestrowany i opłacone oc. drugi stoi przy wacława króla ale na żwirku przy zakręcie więc taki #!$%@? bo nie stoi na parkingu. a 3 to stoi na terenie zarządzanym przez spółdzielnie mieszkaniową i oni to mają w dupie.