Wpis z mikrobloga

Impostorzy i impostorki,
W momencie pisania tego posta mamy na discordzie już 620 użytkowników!

Tym samym jak zwykle zapraszam na codzienne potyczki na nasz Discord:
https://discord.gg/aqctEnj

Można śmiało powiedzieć, że mamy już stałą ekipę, ogarniętą administrację i shaliska.
A dzięki temu codziennie od 3 do 7 pełnych lobby w godzinach 15:00-3:00.

Gramy w gronie 18+ (kulturka), no confirm ejects, no visual tasks i ogólnie try hard ale taki lekki, bez ciśnień.
Myślę, że można śmiało stwierdzić, że w porównaniu z innymi discordami Mireczki mogłyby uczyć etyki.

Nowi gracze, którzy chcieliby sobie z nami pokłamać są jak najbardziej mile widziani. Na pewno jakiś dobry Mirek/Mirabelka na danym kanale podpowie Wam co i jak.
Gra kosztuje 17,99 na steam lub nic na androida (da się grać między platformami!).
Często pojawia się ostatnio pytanie czy musisz mieć mikrofon, aby z nami zagrać. Odpowiedź brzmi: tak.
Nikt nie chce grać rozmawiając w 9 osób i pisząc z jedną na czacie, tym bardziej, że ważną kwestię w tej grze odgrywają emocje i modulacja głosu.

Jeszcze raz dzięki wszystkim, którzy wpadli do tej pory i do zobaczenia za burtą.

#gry #amongus #mirkoamongus
bizonsky - Impostorzy i impostorki,
W momencie pisania tego posta mamy na discordzie...

źródło: comment_1601370156IxdSrRvEoEY0PUTd1pOKXo.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@imyodda: spoko, jak widzisz już nie zachęcam do plusowania i obserwowania tagu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Wczoraj sam nad tym myślałem, bo nie wiem ile ludzi jestem w stanie ogarnąć gdyby się nagle zaczęło roić od niechcianych person. A z drugiej strony szkoda też żeby ta społeczność za miesiąc umarła, bo zazwyczaj jest tak, że większości osób po jakimś czasie się gierka nudzi, a ja mógłbym w
  • Odpowiedz