Wpis z mikrobloga

@stepniaczio: Wyrażenie swojej opinii do której mam prawo to nie próba dowartościowania się twoim kosztem, tylko zwykły fakt.
Faktem również jest to, że chciałeś błysnąć, szybko cię zgaszono i zamiast usunąć ten wątek w którym robisz z siebie błazna, to dalej idziesz w zaparte i gdy ludzie plują na ciebie, udajesz, że pada deszcz.
Smutne, ale spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wxx71: no widzisz a ja to nazywam brakiem kontroli nad sobą. Współczuję klientom i twoim i tego typa. Też jestem usługodawcą i nieważne co by się działo kurła klasę trzeba trzymać gdy jest się na tej pozycjI
  • Odpowiedz
  • 1
@stepniaczio

usługodawcą i nieważne co by się działo kurła klasę trzeba trzymać gdy jest się na tej pozycjI


Jeszcze się wiele o życiu smyku musisz dowiedzieć.

Mnie kiedyś bardzo mądry gość nauczył że jak nie masz sam do siebie szacunku to nie wymagaj tego żeby inni Cię szanowali.
  • Odpowiedz
@stepniaczio: Nigdy, ale to przenigdy nie byłem niemiły lub nie zwyzywałem klienta. Wszystko u siebie podpisuje imieniem i nazwiskiem i jakby takie cos jak z twojego screena ujrzalo swiatlo dzienne to bym poleciał juz dawno temu. Mi chodzi tutaj o to, ze takich zapytań nawet ja dostaje setki dziennie. Stoja na placu auta a co drugi chce jakas czesc z nich. No #!$%@?, czy wedlug ciebie to jest normalne? Postaw
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wxx71: rozumiem czemu się można "konkretnie #!$%@?ć", lecz nie widzę tu miejsca na wyżywanie się na kliencie i pisanie coś o ruchaniu, tym bardziej że nie prosiłem o konkretne części. Zaproponowałem że gdyby się nie sprzedał to żeby się odezwał i coś sobie skubne, jeszcze biorąc pod uwagę, że ktoś tu wcześniej już wspomniał - sprzedawanie auta w częściach może być jeszcze bardziej dochodowe. Nie rozumiem również kontynuowania wyzywania kiedy
  • Odpowiedz
@stepniaczio: trzeba bylo po pierwszym zdaniu odpuscic i tyle, nie wiem ile masz lat i ciezko to zawsze w internecie sie pisze lub ocenia, ale po prostu z czasem nauczysz sie debilom odpuszczac (w internecie oczywiscie) bo to nie ma sensu. Trafiles na janusza, ale potem sam sie tez nim stales. Troszke.
  • Odpowiedz
@stepniaczio: A no ma bardzo duzy.

Dzialalnosc swoja prowadze juz kilkanascie lat i stwierdzam,ze takie teksty, ze klienta trzeba zawsze (!) szanowac i klient nasz Pan to jednak jest bzdura. A skoro tego nie wiesz jeszce to sie o tym przekonasz. Zycze Ci zeby bezkosztowo

Jesli klient ewidentnie nie okazuje mi szacunku czy wrecz probuje mnie oszukac czy/lub obrazic na szacunek z mojej strony nie zasluguje rowniez. I w dupie mam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ale Panowie szanujmy się, napisałem że jak nie będzie miał jak sprzedać to kupie na części. Jasno i klarownie. Typ się zaczął rzucać. A że się nudzę w pracy to kontynuuję tę karuzelę #!$%@? xd

@stepniaczio: Jedyne #!$%@? w tej rozmowie reprezentujesz ty.
Do cukierni też wbijasz i mówisz, że kupisz rodzynki jak sernika nie uda im się sprzedać?

Jak nie stać cię aby kupić cały za 3k na części
  • Odpowiedz
@stepniaczio: wiesz, on ma takich dziwnych wiadomości i klientów kilkadziesiąt dziennie, serio to po czasie powoduje, że cierpliwość się szybko kończy, dlatego większość handlarzy w ogóle nie odpisuje na wiadomości.
  • Odpowiedz
@stepniaczio:

Już #!$%@?ąc od całej sytuacji - ileż kosztują te chędożone tulejki? 30zł? 40?
Czyli zakładam, że oczekujesz, że używane będą tańsze. Niechby więc używki kosztowały 20zł.

Oczekujesz, że ktoś będzie ładował gruza na podnośnik, i szarpał się z zardzewiałymi śrubami, żeby wymontować element
  • Odpowiedz