Wpis z mikrobloga

@stepniaczio: a ja cie rozumiem. Normalnie zacząłeś rozmowe i przeciez mowisz "gdyby sie nie sprzedalo to bym wzial cos tam". No totalnie normalna sprawa, ale pewnie przegrywow zabolaly kolejne screeny, bo sami predzej by sie zesrali niz pocisneli Januszowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stepniaczio: typie ale "kupię na części" oznacza że kupisz całe auto z przeznaczeniem na części, a nie że kupisz część auta od niego. Może najpierw naucz się pisać, a potem miej pretensje że ktoś Cię nie rozumie.
  • Odpowiedz
, napisałem że jak nie będzie miał jak sprzedać to kupie na części.

@stepniaczio: takie sformułowanie oznacza, że zabierzesz całe auto i sobie je na części sprzedasz we własnym zakresie, a nie to co Ci się zachce. Tak to działa, czytając chwilę musiałem się połapać, że to ty jesteś kupującym... Dlatego handlarz SŁUSZNIE cię pojechał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpokojnyPan: muszę się z tobą nie zgodzić, już tłumaczę czemu. Faktycznie w pierwszej wiadomości nieprawidłowo się zwróciłem, za to w kolejnej było pełne sprostowanie, po którym doszła niemiła docinka w moją stronę. Uznałem że mam lepsze zajęcia niż dyskusja na tym poziomie i życzyłem miłego dzionka. A wtedy szambo wylało xD No nie pozwolę sobie na takie traktowanie klienta, patolę trzeba zwalczać a nie ją olewać
  • Odpowiedz
ale Panowie szanujmy się, napisałem że jak nie będzie miał jak sprzedać to kupie na części. Jasno i klarownie. Typ się zaczął rzucać. A że się nudzę w pracy to kontynuuję tę karuzelę #!$%@? xd


@stepniaczio: misiu, misiu - ale czy ty na pewno na zakupy na OLX przychodzisz? ;-)
Wygląda tak, że zagadujesz handlarzy, żeby o swojej wętce pogadać :>
  • Odpowiedz