Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2656
@stepniaczio: no i dobrze ci powiedział. Jest całe auto na sprzedaż a ty chcesz pojedyncze części. To tak jakbys poszedl do sklepu i poprosił tylko o jeden sort ciastek z całego opakowania wymieszanych smaków, bo innych nie lubisz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@OrzechowyDzem: @wxx71: ale Panowie szanujmy się, napisałem że jak nie będzie miał jak sprzedać to kupie na części. Jasno i klarownie. Typ się zaczął rzucać. A że się nudzę w pracy to kontynuuję tę karuzelę #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@wxx71: Op po prostu zapytał, nie wiem co w tym złego. Jak szukają magazyniera a zostawisz cv na pracownika biurowego w danej firmie to tez powinni Cie #!$%@? i nazwać Januszem? Olx to nie sklep gdzie oferta jest sztywna i nie można jej zmienić, ludzie negocjują i dogadują się ale widać zjeb z ogłoszenia nie umie po ludzku
  • Odpowiedz
ale Panowie szanujmy się, napisałem że jak nie będzie miał jak sprzedać to kupie na części.


@stepniaczio: no to kup, za 3000 Ci sprzeda, co za problem?

No taki problem że ktoś sprzedaje całe auto a ty chcesz kupić pojedyncze części bez których ciężko będzie mu sprzedać resztę xD

Szkoda że nie napisałeś mu że jak nie będzie mógł sprzedać za 3000 to zlitujesz się i kupisz za 200 xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: taak już mnie kumpel wyjaśnił że powinienem inaczej napisać jeżeli chciałem pojedyncze części. Co nie zmienia faktu że się typ uniósł wzorowo ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 401
@stepniaczio: jedyny Janusz tutaj to ty i do tego hardkorowy. Używane tuleje do wahacza chciałeś kupić? Gościu w sumie rozjechał cię podręcznikowo. Tuleje kupuje się nowe i ma w tym 100% racji. Zaorales się sam. Miało być fajnie i śmiesznie, trochę plusikow a wyszło jak zwykle.
  • Odpowiedz