Wpis z mikrobloga

Takie coś znalazłem w jakimś artykule na onecie:

Jeśli chcesz wiedzieć, czy kobieta jest dziewicą, po prostu zapytaj. Bo tylko ona będzie wiedzieć, jakiej odpowiedzi chce udzielić i czym dla niej jest dziewictwo.

To jest tak jakbym powiedział, że zapytaj faceta czy cie zdradza - dla każdego zdrada jest czymś innym. Sorry kobitki - ale niektórym z was odwaliło i odkleiłyście się od rzeczywistości.

P.S Chodzi mi o samą konstrukcję zdania - nawet nie o przedmiot - po prostu niedorzeczne stawianie OPINII ponad FAKTAMI. Co się odwala na tym świecie.

P.S2 Z drugiej strony pytanie o dziewictwo faktycznie nie uwzględnia "nowoczesnego" życia. Bo kobieta może być technicznie dziewicą (czyli przyjmijmy że żaden penis nie był w jej pochwie), ale w koło odbyło się już wszystko inne (oral, anal itp). Więc raczej ktoś powinien lecieć po jakiejś liście pytań ;/ No ale tu też można dostać logiką że wg niej to nie był anal - i ci o nim nie powie ^^

#feminizm #dziewica #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
  • 6
@kosmita:

I nie wiedzieć czemu wszyscy incele właśnie tego szukają...

Nie jestem jakiś ultra religijny. Szukam materiału na żonę i przeszkadzałoby mi, gdybym związał się z kobietą z przeszłością. Bynajmniej nie jestem aseksualny - tak człowiek został stworzony, że seksy to rzecz przyjemna i rozumiem, że ktoś nie chce czekać do ślubu. Nie zawsze mamy możliwość spotkania kogoś w świecie rzeczywistym (szkoła, praca, środowiska typowo męskie) jednak na portalach randkowych typo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@octogen: nie ma ludzi aseksualnych. Ktoś naopowiadał Ci bajek.

Aktywność seksualna jest bardzo istotnym elementem życia, fizjologii, psychiki. Stawiając na partnerkę z zerowym doświadczeniem i samemu mając zerowe doświadczenie, grasz w loterie, jak dla mnie równie niebezpieczną jak przygodny seks. Trafisz na osobę niedopasowana do twoich potrzeb, nie osiągająca z Tobą satysfakcji, bądź niesatysfakcjonującą Ciebie... i co dalej? Rozwód? Życie bez satysfakcji z seksu? Skoki na bok?

Co jeśli ciekawość seksualnosci
Trafisz na osobę niedopasowana do twoich potrzeb, nie osiągająca z Tobą satysfakcji, bądź niesatysfakcjonującą Ciebie... i co dalej? Rozwód? Życie bez satysfakcji z seksu? Skoki na bok?


@kosmita: Przepraszam, bo zachowam się nieładnie i użyję retorsio argumenti - a co jeśli masz duże potrzeby, znajdziesz sobie dopasowaną seksualnie partnerkę i pewnego pięknego dnia, Twoja partnerka będzie mieć wypadek i zostanie sparaliżowana od pasa w dół? Porzucisz ją bo nie będzie w