Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DunningKruger: Tylko jeszcze gorzej wykonany, a to już sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kefir91: miałem stłuczkę tipo jako pasażer, obcierka z autem z naprzeciwka skręcającym w tę samą ulicę. Ledwo widoczna.
500m dalej koło stanęło w poprzek, laweta, kurtyna.
@francuskie: Dla mnie auto powinno być
1. Tanie
2. Niezawodne
3. Mało palące
4. Mialo chociaż minimalne osiągi.
Dlatego jeżdzę Passatem B5 1.9 tdi 110 kuni kupionym za 5000zł. Super blacha, ma klime, muzykę po Jacku/Bt jak adapter podepne, da się trochę gratów wrzucić. Ma już kilka rysek więc czasem jakiś skrót przez polną drogę mogę zrobić czy krzaki.
A weźmy takie nowe auto za 200k - ok weźmiesz wszystko spod
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: wiesz to zależy od tego czy umiesz kupić używkę, czy masz farta trochę. Ja swoim nowym z salonu zrobiłem juz 80kkm w 2.5 roku i ledwo eksploatacje robilem (olej itd) i wiem 200% co bylo robione i znam historię auta.

Z drugiej strony miałem Vectrę C 1.8 18 letnią i przez 5 lat zrobilem nią 145kkm i też tylko eksploatacja.

No tylko ja nie szukam okazji jak kazdy w używkach.
@DunningKruger: W sumie racja jak ktoś kupi zajechaną używke to faktycznie lepiej płacić raty za nówkę i mieć święty spokój ja w woim pasku wymieniłem tylko lewą osłone przegubu a tak to tylko fitlry i oleje a mam go 2 lata.
Nawet rozrządu nie ruszałem bo jest wlepa z ASO na jeszcze 30 0000. Jak się kupi sprawdzone czasem droższe auto używane to moim zdaniem lepszy (tańszy) deal niż nówka a