Wpis z mikrobloga

Ostatnio skasowałem konto i założyłem na nowo. Przesłajpowałem wszystko co było w zasięgu 10km w Warszawie, Krakowie i Poznaniu (bo wszędzie tam byłem). Wiek 18 - 30. Wysuwam takie wnioski o babach:

- Pochwalenie się podróżą zagraniczną to jest MUS!
- Laski są strasznie zaniedbane. Co zdjęcie to inaczej wyglądają, ale w tę gorszą stronę. Im więcej zdjęć, to na tych dalszych o wiele gorzej wyglądają, a w szczególności twarz jak jest ładna i wygląda na szczupłą, to jednak i tak okazuje się być grubą xD
- Reklamy IG i Snapa. Co 3/4 profile musi być to zawarte.
- Mało opisów, a jak już to księżniczki w stylu "NA HEJ CO TAM NIE ODPOWIADAM", "NIE PISZĘ PIERWSZA", "ZASKOCZ MNIE", albo najlepszy hit: "ŚMIAŁO NAPISZ" (#!$%@? no chyba nie wiecie jak działa tinder xD)
- Polki wyglądają tak staro i poważnie, że ja #!$%@?. Laski po 20 lat, a wyglądają jak 40.
- Modelki wannabe - #!$%@? te pozy i udawanie, że się jest jakimiś top modelkami to ja #!$%@?, aż niesmak bierze.
- "Zwolennicy konfederacji w lewo" - tego nie znałem, rozbawiło mnie. Przynajmniej łatwo lewaczki odseparować (a dużo z nich pokazywało mi, że ominąłem parę - cóż, same chciały xD)
- Poukrywane - nie widać nic, albo w ogóle profile w stylu "Sprawdzam" i memy.
- netflix i wino albo chill - ja #!$%@? jakie to są mało ambitne istoty xD
- OPISY PO ANGIELSKU - jestem taka #!$%@? światowa, może jakiś alwaro który przyleciał swoim prajwet dżetem akurat mnie wypatrzy i się dogadamy xD
- kurduple - no trafić na laskę powyżej 1,7m to w moim przypadku jakiś problem był.
- matki, ale tutaj nie krytykuję bo ogarnięte opisy, albo normalne zachowanie (o dziwo).

Nie wiem, jak w polsce poznać normalną, zgrabną i zadbaną laskę? Bo przez aplikacje typu badoo i tinder nie - tam to jakaś patologia jest xD

#tinder #zwiazki #rozowepaski
  • 7
  • Odpowiedz
- Pochwalenie się podróżą zagraniczną to jest MUS!


Z jednej strony te podróże stały się już trochę oklepane, ale z drugiej to też dobrze, że coś robi, gdzieś była, coś widziała i da się później o tym pogadać. Jak masz taką co nigdy nigdzie nie była, to też jest tak średnio, taka osoba jest mniej ciekawa świata.

- kurduple - no trafić na laskę powyżej 1,7m to w moim przypadku jakiś problem był.


@
  • Odpowiedz
@davidero69: podoba mi się to „zwolennicy konfederacji w lewo”. Jeśli ewidentnie ma inne poglądy, to to nie ma sensu, ani Ty jej nie przekonasz, ani ona Ciebie. Oszczędność czasu dla wszystkich.

Btw już podpowiadam, skąd to się wzięło, to ma źródło na instagramach lewicowych aktywistek. Jedna z nich kiedyś opowiadała, jak poznała swojego lewaka na tinderze i wymieniła ten dopisek jako wskazówkę dla obserwatorek.
  • Odpowiedz
@davidero69 u mnie aktualnie jakoś 190 cm vs 160 cm. Miałem wyższe i niższe dziewczyny, tu jedyny minus że trzeba się niestety trochę pochylać przy całowaniu.

Ale fakt, najbardziej optymalna różnica wzrostu to 15cm, tylko że raczej nie mam podejścia, że jak masz mniej niż x cm to nara.
  • Odpowiedz