Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, nie sądziłem, że Allegro może być bardziej rakowe jak jest obecnie, ale tu pojawia się Allegro Lokalnie, przeglądam sobie aukcję pewnego itemka, 10 sekund do końca, 5, 4, 3... Pyk 5minut, myślę sobie co jest kurde... I tak jeden, drugi, trzeci raz, aż patrze na przycisk "50zł licytuj" a on na 10 sekund przed końcem aukcji zamienia się w "licytuj 50zł a aukcja zostanie przełużona o 5 minut" i tak już leci z 8 raz jak ktoś licytuje sekundy przed końcem i czas aukcji wydłuża się o 5 minut, i można tak w nieskończoność.
Kiedyś było kto pierwszy ten lepszy, teraz kto więcej wysiedzi...

#allegro to rak jakich mało #olx #bekazpodludzi
Pobierz Ant-Man - ja #!$%@?, nie sądziłem, że Allegro może być bardziej rakowe jak jest obecn...
źródło: comment_1601315572ix5zafWCqfmWE1hFnRviG3.jpg
  • 3
@worldmaster: w przypadku snajpera nic to nie zmienia, snajper też licytuje 3 sekundy przed końcem, więc i tak podbija cenę/czas. To bardziej eliminuje potencjalnego zwykłego konsumenta kiedy czeka już 10x5min na koniec aukcji. A snajpery będą podbijać do póki ustawiony limit im się nie skończy.
Tak to aukcja się kończyła w swoim czasie i albo cię snajper ograł albo nie, a teraz czekasz nie wiadomo ile aż się snajpery wystrzelają, albo
@Ant-Man Allegro czy sprzedającemu zależy? Wiele razy coś sprzedawałem i poszło za marną kasę tylko dlatego, że ludzie czekali do końca a mógłbym zarobić więcej gdyby tylko czas trwania się nieco wydłużał. Zmiana jest na plus wg mnie :)