Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 137
wiecie, mam takie ambitne plany nauczyć się szyć do tego poziomu żeby być w stanie uszyć sobie podstawowe ciuchy albo takie, których teraz już nie szyją, z takich materiałów żeby starczyło na kilka lat, a nie, że za rok szmatka

I powiem wam, że proste szycie jest cholernie trudne, zwłaszcza jak zabieram się za to z przerwami miesiąc albo rok xD
w związku z tym za każdym razem nie pamiętam obsługi maszyny i spędzam średnio godzinę na przypominaniu sobie jak to działa xD

Jako, że sobie nie ufam i nie chce marnować materiałów to właśnie szyję mock-up spódnicy z prześcieradła z lumpeksu trzymajcie za mnie kciuki miraski

#szycie #diy #olzigla #atencyjnyrozowypasek
voliereen - wiecie, mam takie ambitne plany nauczyć się szyć do tego poziomu żeby być...

źródło: comment_1601315348eidAbzmYZqlFBipyXMWWZF.jpg

Pobierz
  • 53
super, wszystkiego się z internetu uczyłeś? Jakieś dobre źródło wykrojów?


@voliereen: tak, od obsługi maszyny po wykroje i szycie wszystko z neta. Chociaż zazwyczaj robiłem tak, że najpierw próbowałem sam i dopiero później sprawdzałem jak to robią inni. Ale wykroje to mega nieintuicyjna sprawa i spędziłem bardzo dużo czasu na analizowaniu pociętych ciuchów i tego co w necie mówią.