Wpis z mikrobloga

Czy to duża siara robić prawo jazdy w wieku 24lat?


@pierogu: No ja w wielu 40+ robilem. Ale dodatkowe kategorie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to tym pozno robiacym pierwsza kategorie B polecam robic na automacie.
@StringerBell: bo dużo ludzi nie zdaje, bo nie potrafi ogarnąć sprzęgła. Na automacie nie ma tego problemu. Z tym, że prawko po zdaniu jest tylko na automat i taki samochód trzeba kupić ;)
@pierogu: prawko zdane 2,5 roku temu, aktualnie lvl 30. Podejście od zera, bez żadnych jazd autem kogoś znajomego itp, w rodzinie jakoś nigdy hajsu nie było na samochód czy na prawko dla mnie. A jak byłem młodszy
@StringerBell: Jest bardzo znacznie latwiej. Szczegolnie jak ktos ma problem ze zdaniem. Ostatnio wsrod znajomych mialem pare osob w wieku 30 - 40 ktore robily prawo jazdy i zdawaly wlasnie na automacie. Wszyscy za 1. razem. wczesniej jakies tam porazki i zle doswiadczenia z lat mlodosci. Sam z reszta (pomijajac moj ostatni kurs i egzamin na dodatkowa kategorie) od kilkunastu lat w zasadzie nie jezdzilem manualem.
@PDCCH: Ja odradzałbym zdawanie na automacie z racji jego wciąż niskiej popularności w Polsce. Wiem, że może to zabrzmieć trywialnie, ale wiele nieudanych prób zdania prawa jazdy często spowodowane jest kwestiami psychologicznymi i słabym przygotowaniem merytorycznym...
Ja odradzałbym zdawanie na automacie z racji jego wciąż niskiej popularności w Polsce.


@StringerBell: Nie powiedzialbym. W ostatnich kilkunadtu latsch mialem pare samochodow, zawsze 2 w domu i oba automaty. Nie ma problemu z wyborem na rynku wtornym i pierwotnym i to w dowolnej klasie.``
@pierogu: wtf? To jest chyba najgłupsze pytanie jakie w życiu czytałem, a było ich sporo xD co Ty w piwnicy żyjesz? Myślisz, że każdy na 18 urodziny idzie na prawko? W dodatku ten wiek XD 24 lata, a zabrzmiało jakbyś miała co najmniej 40.