Wpis z mikrobloga

#motoryzacja
Mirki mam na oku minivana z 2001, problem jest taki ze jest zarejstrowany na 6 osob jako ciezarowy do 3.5t.
Wlasciciel 5lat temu wywalil kanape z przodu i wstawil dwa fotele z tylu zrobil to samo no i teraz ma 4 miejsca siedzace z pasami itp.. Oprocz tego wywalil krate do czesci bagazowej, mowi ze bez problemu na przegladzie bo wszystko sprawne itp..Nie powiem taka modyfikqcja srodka jest do moich zastosowan zajebista, ale kurde cykam sie przegladu i policji bo jakos takos mniej miejsc niz w dowodzie no i ta kratka usunieta. Jak to jest z tym?
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muak47: Pewnie będziesz musiał przerejestrować na 4 osobowy. Raczej nie powinno być z tym problemu. Problem może być z brakującą kratą.
@budus2 tez mi sie tak zdaje, bo przeciez moge sobie wyjac np. Z mego audi tylna kanape i tak jezdzic bo tak, gorzej jak mowisz jak by bylo wiecej. Martwi mnie ta kratka, jedni mowia ze musi byc drudzy ze nie
? Przecież jak masz vana z trzema rzędami siedzeń i jak sobie trzeci rząd wyjmiesz i schowasz w garażu to nie musisz lecieć przerejestrowywać samochód za każdym razem


@StukilowaRurzowa: jak najbardziej tak, ale na przegląd musisz podjechać z kompletem foteli. Co innego czy diagnosta przymknie na to oko