Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć, pytanie. Wykupiłem na playerze subskrypcje używając wirtualnej karty revoluta.
Z nastawieniem, że jak będę chciał zrezygnować to po prostu nie zasile revoluta.
I teraz po miesiącu dostałem dwa powiadomienia z revoluta o niewystarczających środkach, po czym otrzymałem email z przelewów24 o transakcji na kwotę subskrypcji.
Gdy wchodzę na playera widzę tylko podpięta jedna kartę tą z revoluta.
Kojarzy ktoś na jakiej zasadzie oni pobrali te pieniądze.

#player #revolut #przelewy24
  • 8
  • Odpowiedz
@aqnar: a doładowywałeś wczesniej revoluta poprzez te przelewy24? Moze zapisało dane na poczet kolejnych, ale dziwne ze tak z automatu biorą. W sumie sam jestem ciekawy jak to działa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Revoluta doładowuje przez Google Play i do playera jestem również zalogowany przez konto Google to jedyne powiązanie jakie przychodzi mi do głowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Google Pay powiązane mam z tym kontem z którego zabrali kasę ale nie ma w historii takiej transakcji natomiast w banku jest informacja, że jest to płatność blikiem.
  • Odpowiedz
I teraz po miesiącu dostałem dwa powiadomienia z revoluta o niewystarczających środkach, po czym otrzymałem email z przelewów24 o transakcji na kwotę subskrypcji.


@aqnar: masz opozniona transakcje na revolucie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I teraz po miesiącu dostałem dwa powiadomienia z revoluta o niewystarczających środkach, po czym otrzymałem email z przelewów24 o transakcji na kwotę subskrypcji.


@aqnar: masz opozniona transakcje na revolucie?

@rtg_: Nie, chodziło mi o to, że minął miesiąc i nadszedł termin płatności za kolejny miesiąc.
  • Odpowiedz
@aqnar: ok, to teraz nie rozumiem. zaczales subskrybcje, zaplaciles karta wirtualna revoluta, sprzedawca korzysta z bramki przelewy24, przyszedł nowy miesiąc i dostałeś informację o transakcji. co tutaj nie rozumiesz, albo ja zle zrozumialem?
  • Odpowiedz