Wpis z mikrobloga

Gadacie głupoty. Vikingi do mnie napisały...

Dobra, bez ceremoniałów - wysłaliśmy prośbę o wydanie numeru u Twojego dotychczasowego operatora. To już naprawdę ostatnie chwile, kiedy nie jesteś Vikingiem. Zapamiętaj te chwile nieszczęścia - nowa, wspaniała przyszłość tuż za rogiem! Włóż kartę SIM do telefonu przed pójściem spać, a obudzisz się już na naszym pokładzie! Mamy nadzieję, że nie będziesz mieć problemów zaśnięciem z powodu ekscytacji wywołanej tym faktem. Witaj w Mobile Vikings!
@Mezir: jak play działało dobrze to i vikingowie będą. Są super, ale jak ktoś mieszka poza miastem to trochę lipa (ale pewnie w play to samo jest). Ja bym zmienił może ale mam starą ofertę vikingów i dla mnie jest najlepsza nadal.
@Mezir: oj trochę próbują Cię zniechęcić.
@MobileVikingsPL To sieć z najlepszą obsługą klienta serio!

Byłem tam całkiem sporo jednak u mnie wyszły problemy z dodzwonieniem się zasięg miałem a nikt nie mógł się dodzwonić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Problem prawdopodobnie z nadajnikami chociaż ciężko powiedzieć, Vikingowie stawali na głowie żeby pomóc. No ale playa samego w sobie nie poprawią.

Generalnie mogę Ci śmiało vikingów polecić, na pewno
@Mezir: no to powodzenia w szukaniu nowej sieci jak bez słowa skasują ci ofertę albo wyłączą jakieś opcje twierdząc że trzeba było czytać aktualizacje umowy której nie zaakceptowałes ( ͡° ͜ʖ ͡°)