Wpis z mikrobloga

@madzix734 a szlachetna paczka na start? Zawsze ją polecam dla kogoś kto jeszcze przygód z wolontariatem nie miał. To krótki epizod. Można jako wolontariusz w zarządzaniu lokalnymi ogłoszeniami i zbieraniu/ dowożeniu paczek a można samemu jakaś zebrac dla wybranej wcześniej rodziny ... Hospicjum też dobrze brzmi kiedyś się nad tym zastanawiałem ale ostatecznie działam dla osób wykluczonych społecznie.
@przegrywam_przez_miasto :) a potrzebujesz wsparcia?
Głównie wspieramy osoby z zakładów karnych. Edukacja powrót do społeczeństwa
Ale zdarzają się bezdomni chorzy robimy warsztaty dla dzieci z autyzmem
We Wrocławiu prowadzimy zajęcia również dla wszystkich bez rozróżnień
W Warszawie przez jakiś czas istniał projekt medytacji dla biznesu...
Także choć głównym punktem statutu są osoby osadzone w więzieniu to nie zamykamy się na nikogo
@stowarzyszenie_przebudzeni:
Ja w sumie nie jestem wykluczony bo chodzę na studia. Jedynie to nie mam żadnych znajomych a dziewczyny nigdy nie miałem ale to przez zaburzenia lękowe.
Udało mi się dostać na psychoterapię indywidualną z ubezpieczenia na NFZ więc tam nad tym pracuję.

Nie boicie się pracować z kryminalistami?
Ja bym się pewnie ciągle bał że komuś coś "odbije" i mnie zaatakuje.
Znajoma mamy pracowała w służbie zdrowia w więzieniu i
@przegrywam_przez_miasto ryzyko zawsze jest :) cóż... Większość to jednak ludzie którzy po prostu potrzebują wsparcia i rozmowy. Czasem niektórych zachowanie przypomina mi zachowanie dzieci które rzadaja uwagi dlatego rozrabiaja.
Stowarzyszenie też z tego powodu działa jako pośrednik w momencie gdy ktoś z osób na wolności pomaga nigdy nie przekazujemy danych ani ich ani osób osadzonych.
Zawsze działamy jako łącznik.
Przesyłki czy to paczki czy listowne idą do nas a my przekazujemy je