Wpis z mikrobloga

@Purpps haha nigdy w życiu mirku, żadne zawody czy nawet diety. Można powiedzieć że walcze ze swoją masą bo przy 188cm mam około 68kg co jest śmieszną wagą. Kiedyś jadłem na siłe do momentu aż wymiotowałem po posiłku i w efekcie nie miałem na nic ochoty przez dłuuuugi czas. Teraz kompletnie na czilu do tego podchodze do teg tego stopnia że przez ostatnie 2 tygodnie zrobiłem z 3 treningi. Planuje kiedyś wziąć
@Purpps jak zaczynałem miałem wage 55kg więc tą dzisiajszą uważam za mały sukces. Powiem szczerze, że musiałbym bardziej sie przyłożyć do tematu diety i treningu partii, których wgl nie trenowałem to wtedy sądze że jakieś 75 byłbym w stanie wyjąć. Ale nigdy nie aspirowałem na jakiegokolwiek kulturyste, fit człowieka czy coś w tym stylu xD
@MechanicznaTW: możesz kupić dobrego jakościowo gainera i czasami zastąpić posiłek jak nie masz ochoty,tutaj to wyśmiewają ale równie dobrze mogą wyśmiać białko bo przecież też możesz dostarczyć z pożywienia ale 90% i tak pije z prochu ¯\_(ツ)_/¯ od siebie polecam KFD i Evolite