Wpis z mikrobloga

@kwiatencja: moim zdaniem to takie byle co, i co z tego że teledysk, nie patrzysz na teledysk i wtedy to nawet nie jest byle co, to wtedy kompletnie nic wartego uwagi jest. teledysk powinien być dodatkiem do utworu a nie na odwrót.
  • Odpowiedz
@HeavyFuel: ja zwykle nie patrze na teledyski. W zasadzie ten utwór już meczę od sierpnia, a teledysk dopiero teraz zobaczyłam. I przyznam, ze wyjątkowo nawet go oglądnęłam co mi się raczej nie zdarza bo się zaintrygowałam początkiem xD i trochę racji jest, że trochę mi się gryzie, ale wrzuciłam nie przed teledysk :)
  • Odpowiedz
@kwiatencja: no dla mnie ten utwór to nic oryginalnego, bieda muzycznie, no ale żeby nie było to nie dyskutuję z tym że ci się podoba, każdy ma prawo do swojej opinii i upodobań muzycznych. To raczej był komentarz typu "O! kolejny bajerancki teledysk do byle jakiej muzyki"
  • Odpowiedz
@HeavyFuel: oho mamy tutaj konesera muzycznego xD oczywiście tutaj humorystycznie, prosze się nie burzyć ;) Ja już dawno przestałam rozpatrywać muzykę w takich kategoriach, coś oryginalnego? w obecnych czasach w zasadzie nie wykonalne. Oczywiście nie mówię, że teraz to już lipa nic wartościowego nie powstanie, ale takie pompowanie muzyczne niczym recenzje z porcysa to ja już jestem za stara raczej :P oczywiście być może jest wiele takich kawałków, nic odkrywczego, ale
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Ale mi zupełnie o to nie chodziło, raz że mocno wtórnie, dwa że technicznie byle jako (oczywiście w mojej opinii). No nie ma się co rozpisywać o "mie się nie podoba" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dwa że technicznie byle jako (oczywiście w mojej opinii)


@HeavyFuel: ech :D widzisz takie rzeczy jak technika kiedy słucham muzyki to w ogóle nie jest jakaś super istotna rzecz, jasne jak ktoś śmiga docenie, ale nie jest to w żadnym wypadku istotne kryterium :P gdy widzę takie zdanie od razu znowu przywołują mi się recki z porcysa ech xD
  • Odpowiedz