Wpis z mikrobloga

Generalnie to zamysł jest taki by ośmieszyć wroga, w polsce nawet jak była afera pod krzyżem to było kilku 'agentów' [w sensie typków] co podpuszczali ludzi
  • Odpowiedz
@Eliade: @saakaszi
Obawiam się że już tak będzie, akcja - reakcja. Tak będą się nakręcać.
Prawica wymyśli coś głupiego, lewica wymyśli coś jeszcze głupszego, prawica nie pozostanie dłużna. I tak to będzie się kręcić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chociaż jak widzę to lewica sobie szczeka a prawic chce znowu coś zakazywać i ograniczać wolność, kto jest bardziej niebezpieczny odpowiedz sobie sam.
  • Odpowiedz
Mnie bardziej martwi że znowu używa się przykładu jakichś pajaców do wykazania że lewactwo to sodomia i psychiatryk.

Przecież widać że prawactwo jest w tym co robi cholernie poważne i tu nie ma co do tego wątpliwości, natomiast robienie z lewicowców wariatów dla kontrastu to #!$%@?...nie normalnych ludzi w d0pe. Skończcie z tym g0wnem do jasnej cholery. Musicie posługiwać się szczekającymi babkami by udowodnić swoje racje, to o czymś świadczy.
  • Odpowiedz
gimnazjalno/wczesno-licealnym było tak skrajnie zorientowanie politycznie. I emitowało tyle siły i energii w to.


@Dielektryk: Media im łby sprały, a że młode siksy łykają wszystko co jest na topie i przychodzi z zachodu, to mamy to co mamy xD
  • Odpowiedz
Stawiam 10000000000000000000000000000000 dolarów za tym że skoro stać ich było na typków, do puścili też babki, któraś to rozkręciła i mają materiał
  • Odpowiedz
W ogóle, serio teraz. Ci debile nie są reprezentantami całej prawicy, tak samo jak te pajacyny od pedigriee nie reprezentują lewicy.

Ja osobiście zamiast szczekać dałbym typowi w ryj, ale obok jest policja : /
  • Odpowiedz
W ogóle chyba obie strony teraz się zgodzą że jednym i drugim przydałby się solidny wpier...ol :) Szkoda że mają ochronę prawną, bo ludzie powinni ich wyjaśnić
  • Odpowiedz
I jak ludzie tacy jak ja, którzy nie śledzą tej wojenki lgbt, mają mieć pozytywne zdanie na ich temat? Wszystko co mi się przewnięło w internecie na temat lgbt to właśnie takie gówno. Sami dewianci.


@wieszcodzi: Wykop w pigułce:

Efekt potwierdzenia, błąd konfirmacji, strategia konfirmacyjna – tendencja do preferowania informacji, które potwierdzają wcześniejsze oczekiwania i hipotezy, niezależnie od tego, czy te informacje są prawdziwe


https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_potwierdzenia
  • Odpowiedz