Wpis z mikrobloga

Szkoda że policja nie może po prostu aresztować takich ludzi, w niemczech takie coś to mowa nienawiści i agresja publiczna i oni by wszyscy zostali spacyfikowani
  • Odpowiedz
Widzę nic się nie zmieniło XD lewacy i prawacy wyciągają jakiś skrajnych zjebow ze swoich środowisk, by pokazać że „No my jesteśmy normalni, natomiast ci to jak widzicie” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: czytam od góry i ile razy spróbujesz wmówić, że to false flag? Na tyle dobrze poznałem takich lewoskrętnych by niezbyt się zastanawiać nad prowokacją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Eliade: identyfikowanie się z przeciwną płcią to już przeżytek, teraz myślimy międzygatunkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eliade: po lewej stronie elegancko ubrana prawica pięknie grająca na DUDAch, za to po prawej kolorowa lewica o średniej wieku 15 lat szczekająca jak jakieś przygłupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pomimo że mam poglądy lewicowe to strasznie mi wstyd że niektóre osoby tak reprezentują osoby lgbt i robią z siebie debili.
  • Odpowiedz
@mesaya9: kurde, naprawdę uważasz że to nie są prowokacje? żyjesz w tak zje...nym i prymitywnym społeczeństwie że o takie coś nie jest trudno.

fani platformy są gotowi zjeść pisowców na rozkaz, w tym kraju ludzie są podatni na wszelkie awantury
  • Odpowiedz