Wpis z mikrobloga

Mirki jaka przeglądarka na #android? Po ostatnich aktualizacjach #firefox jest gównem obsranym sraką, #chrome wyświetla milion reklam na 1 cm kwadratowy wyświetlacza, a #opera, której kiedyś używałem często miała problemy ze streamingami (przynajmniej na moim telefonie). Co robić?
  • 21
@Thundax: kiwi to prawie to samo. obie oparte na chrome, a kiwi to przeglądarka magika z xda
kiwi oferuje zapisanie sobie na głównym ekranie skrótów, tzn zamiast ostatnie (najczęstrze) masz swoje ikonki do stron co korzystasz.
@Matpiotr: No właśnie zauważyłem, że są podobne. Brave miał więcej pobrań i trochę lepszą ocenę, dlatego postawiłem na tą przeglądarkę. Mam nadzieję, że będzie OK bo Firefox już #!$%@? w #!$%@? :)
@Thundax: ja korzystam z obu i wolę kiwi, ale na brave korzystam z yotube na wygaszonym ekranie.
Kiwi natomiast wygrywało z fb bo chodził mesenger bez instalowania tej durnej apki której nie chcę.
@Matpiotr: A tak z ciekawości: czemu Brave nie dostał jeszcze bana w sklepie Googla za możliwość odtwarzania YT w tle? Czytałem, że jakiś czas temu Kiwi miało z tym problem i musieli usunąć tą funkcjonalność. Dni Brave też są policzone? :)