Wpis z mikrobloga

Moje Bubblegum yellow mają też kolorowy, żółty kielich () #chilizgobim

Pińć złotych dla skali. Krzak tej odmiany jest wielki, gęsty i wygląda jak krzaczory rosnące w rowie :) Ale ma też dziesiątki jeżeli nie setki takich małych "gum do żucia" na sobie :)

Podoba mi się :)

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #rolnictwo #jedzenie #ostrezarcie
Pobierz
źródło: comment_1601140778XxozzrvddiPagJarogQJq3.jpg
  • 10
@polutt: Ponoć twórcy odmiany smak tej papryczki przypominał smak gumy balonowej XD

@Rumeq: Jest moc :P

@MilowyLas: Nie mam chyba obecnie :( Jak będę na działce to strzelę :)

@shopec: W sumie to z wyglądu mi się serio kojarzy ze słodyczami, ale smakiem to nie mam pojęcia jak komuś to mogło się skojarzyć z czymkolwiek słodkim.

@shopec: W przyszłym sezonie jakichś ciekawszych Bubblegumów poszukam :D
nie mam pojęcia jak komuś to mogło się skojarzyć z czymkolwiek słodkim.


@polutt @gobi12: Moim zdaniem tu chodzi o skojarzenie wizualne - ona trochę wygląda jak takie gumy z dawnych czasów, które czasami były w formie kulki, a czasami takiej "rozciągniętej" kulki, jak to na zdjęciu. W późniejszych latach one były dostępne w takich automatach na złotówkę, gdzie po wrzuceniu monety przekręca się taki "dynks" i wylatuje guma w takim właśnie
@chuckd: @polutt @gobi12: Oprócz wersji ze smakiem, czasem pojawia się też druga, jakoby kielich przypominał gumę balonową przygniecioną do owocu. Tak czy inaczej chwała panu J. Harper’owi, bo stworzył coś naprawdę wyjątkowego ;)