Wpis z mikrobloga

  • 51
Miałem wczoraj #wypadek. Jakiś gamoń wymusił mi pierwszeństwo i wjechał przedemnie na skrzyżowanie kasując moje #bmw. Niestety nie zdążyłem wyhamować, troche za duża prędkość nas obu i opady deszczu. Mi sie nic nie stało, ale laska tego typa jechała bez pasów i uderzyła w deskę rozdzielczą. Ma jakieś obrażenia obojczyka, ratownicy założyli jej też kołnierz ortopedyczny. Jeszcze pomagałem ją wyciągać z auta, bo ten typ pierwsze co zrobił to wyciągnął telefon i zadzwonił na policje. Przyjechali chyba jacyś jego znajomi z komendy bo od razu podbiedł do nich i gadali sobie na boku. Podejrzewam że kombinuje coś ze zmianą kwalifikacji czynu celem osiągniecia jak najwiekszej sumy ubezpieczenia. Gosciu straszy mnie że zapłace za wszystko z własnej kieszeni. Czy ktoś wie jak można sie przed czymś takim obronic? To mój pierwszy wypadek, nie miałem kamerki. W komentarzu zdjecie fury tego bananka.

#pokazauto #ubezpieczenia #polskiedrogi #samochody #laguna #bmw
daeun - Miałem wczoraj #wypadek. Jakiś gamoń wymusił mi pierwszeństwo i wjechał przed...

źródło: comment_1601122866Sd7hAAkAfcdrKzvGf9Sfr3.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@daeun: oczywistym jest że wina Renault bo jak ktoś jeździ francuskimi autami to nie może być normalny (i to jeszcze przednim napędem, ha tfu!) tak więc jak najbardziej skieruj sprawe do sądu i wygrasz.

  • Odpowiedz
Czy ktoś wie jak można sie przed czymś takim obronic?


@daeun: Ale przed czym konkretnie?

Jeśli masz zestaw zdjęć, to pewnie na ich podstawie nie będzie wątpliwości ktoś skąd jechał i tego kto był na drodze z pierwszeństwem.
Bo jak rozumiem to jest jedyne co nagle mogłoby się "zmienić" - że gość będzie twierdził że to on miał pierwszeństwo.
Z dowodów możesz mieć zdjęcia, ale też np. jakieś ślady z Google
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@daeun: szkoda bawareczki, bezsprzeczna wina francuza


A daj spokoj, trzylitrowa benzynka, bez gazu, ostatnio gwint wjechał, wszystkie tuleje z tyłu wymieniłem i cały układ kierowniczy bo już magiel niedomagał, własnie boje sie teraz że ubezpieczyciel pominie ten wkład i wypłaci jak za jakiegos compota 1.6 (,)
  • Odpowiedz