Wpis z mikrobloga

Nintendo widząc jak ludzie jadą po Sony w pewnych kwestiach #ps5 , podczas gdy

99% aktualizacji Switcha to "poprawki stabilności"
Switch nie otrzymał aplikacji typu Netflix ani nawet głupiej przeglądarki internetowej
JoyCony są drogie i dalej psują się na potęgę
Infrastruktura sieciowa? A co to takiego?
eGównoShop to jeden z najgorszych sklepów gier cyfrowych
3 lata po premierze a nadal jedyna wersja pamięci Switcha to 32GB
Słuchawki BT nie działają, bo nie
3/4 gier to porty z innych platform tylko że brzydsze, gorzej działające i droższe
Gdy pecetowcy śmieją się z 30 FPS, Nintendziarze doświadczają często 20 FPS. I mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #konsole #nintendo #nintendoswitch #xboxone
L3gion - Nintendo widząc jak ludzie jadą po Sony w pewnych kwestiach #ps5 , podczas g...

źródło: comment_1601036585hSqsuVeruFRn0RnAqqIXnD.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@L3gion: mimo tego konsola się sprzedała i jak na razie ma się dobrze.

3 lata po premierze a nadal jedyna wersja pamięci Switcha to 32GB


Kupujesz kartę pamięci i problem rozwiązany.

Kiedy wam się znudzą te idiotyczne i bezsensowne wojenki? Niech każdy gra na czym chce.
  • Odpowiedz
Kiedy wam się znudzą te idiotyczne i bezsensowne wojenki?


@ZmutowanaFrytkownica: Gówniany śmieszny mem a ty myślisz że to wojna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupujesz kartę pamięci i problem rozwiązany.


I kupuję adapter BT do słuchawek, i potem kupuję Android Boxa do multimediów które mógłby robić Switch, i potem...

mimo tego konsola się sprzedała i jak na razie ma się dobrze.


A czy ja mówię że nie? (
  • Odpowiedz
99% aktualizacji Switcha to "poprawki stabilności"


@L3gion: ale ps4 taz tak jest, ta konsola jest juz tak zajebiscie stabilna, ze nawet jak ją kopniesz to sie podniesie jak wańka-wstańka xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3gion: eshop może i średni ale działa lepiej niż na ps4, który potrafił albo w ogóle się nie włączyć albo wczytywać dobre pare minut z problemami także tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
@L3gion: weź mnie nie denerwuj xD A niektórzy fani jeszcze są jak pic rel xd
ALE jednak cieszę że Switcha kupiłem, choćby dla samego Animal Crossing xd no i w Diablo 3 też fajnie w samolocie popykać xd ale ceny gier to przegięcie, fakt
Ciekawe czy zdecydują się na jakąś obniżkę cen konsoli przy premierze X i PSa xd (nie sądzę xd)
lewymaro - @L3gion: weź mnie nie denerwuj xD A niektórzy fani jeszcze są jak pic rel ...

źródło: comment_1601038647sWxrHJStj3fIq4C4u6IEL1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@L3gion: troszkę w dupie mam te wasze wojenki i płaczę ale powiedz mi od kiedy jakąś gra na switcha (mowa o normalnych grach a nie gówno portach) spada poniżej 20fps regularnie? Jedynie poksy mi przychodzą do głowy ale one też to dopiero robią w specyficznych warunkach
  • Odpowiedz