Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od dłuższego czasu czytam regularnie wpisy pojawiające się na różnych tagach na mikroblogu i muszę powiedzieć, że tak toksycznego środowiska nigdzie nie widziałem.
Naczytałem się jakie to #p0lki są głupie, jaki to #tinder jest dla Ciebie tylko jeśli jesteś #chad. I co? I sami wpędzacie się w tę beznadzieję. Założyłem dwa dni temu tindera w ramach eksperymentu (174cm, 6/10), pomatchowało mnie z 20 dziewczynami, po wymianie kilku wiadomości zaproponowałem randkę interesującej #rozowypasek i bawiłem się świetnie. Mogłem z nią podyskutować na różne tematy, wymienić opinie i się czegoś ciekawego dowiedzieć. Dla wszystkich, którzy napiszą, że chciała się tylko najeść - na randce nie wydałem ani grosza, bo poszliśmy na spacer. Podsumowując, mój apel, do wszystkich, którzy zaczynają czytać te wyrywy na mikroblogu - uciekajcie stąd jak najszybciej, bo to jest mega toksyczne środowisko, które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ja sam zacząłem się łapać, że zaczynałem już myśleć tak jak ludzie stąd, dlatego przestaję czytać mikroblog, bo nic dobrego niestety to w życiu mi nie przyniesie,

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6dc62ff49ad326e7b1b389
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 30
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: brakowalo mi takiego glosu bo juz mialam powoli wrazenie jak szlam ulica ze otaczaja mnie same przegrywy z tagu i juz slyszalam ich mysli o sobie, o innych kobietach, mezczyznach. Masakra. Na dluzsza mete czytanie postow tutaj jest mega depresjogenne i obniza dodatkowo poczucie wartosci bo nienawisc sieje sie tu na prawo i lewo. Przegryw z tagu nienawidzi ladnej laski bo jest ladna i bedzie chciala tylko chada. Nienawidzi dzieciatej
  • Odpowiedz