Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z góry przepraszam, że dodaję tego posta po raz drugi, ale za pierwszym razem nie spotkało się z za dużą odezwą. W zasadzie proszę już o jakiekolwiek porady
Hej, proszę o pomoc. Proszę o jakieś namiary na porządnego psychoterapeutę z Lublina z prywatnego gabinetu. Byłem już u dwóch przez okres 2óch lat i nic mi nie pomogli.
Mam dość poważne problemy i nie będę się rozpisywał, ale tak w skrócie- przeszłość: alkoholizm ojca, bieda, awantury w domu, wyżywanie się werbalnie, momentami głód (ale rzadko), brak oparcia w rodzinie, brak innej rodziny poza tej najbliższej, w wyniku tego brak możliwości przeżycia młodości we właściwy sposób, samotność, trudności z rówieśnikami. Obecnie: 25 lat, DDD, fobia społeczna, ograniczone życie towarzyskie, lęk uogólniony, brak chęci do czegokolwiek, chociaż mimo to jakoś sobie funkcjonuje i żyję. Prosiłbym także o jakieś namiary do seksuologa, bo od jakiegoś czasu nie mam w ogóle ochoty na seks i moja 'hydraulika' nie działa prawidłowo. A jednak jest to dla mnie ważne, bo nie jestem taki 100% przegryw i raz na jakiś czas mam jakieś kontakty seksualne z poznanymi dziewczynami. Byłem już u jednego seksuologa i się dowiedziałem, że nie może mi pomóc, bo dopiero jak będę regularnie współżył, to wtedy można zacząć weryfikację problemu i podjęcie leczenia- ale jest to błędne koło, bo skoro nie wszystko u mnie halo, to jak mam w ogóle teraz choćby nawet nieregularnie to robić?
Straciłem już wszelką nadzieję, ale kiedyś, kiedy będę robił sobie rachunek życia, to nie będę mógł sobie zarzucić, że nic z tym nie robiłem, bo w rzeczywistości robiłem sporo.
#lublin #psychoterapia #psycholog #seksuolog #przegryw #terapia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6dd229f49ad326e7b1b3a1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz