Wpis z mikrobloga

@77023: No właśnie, boję się. Lubię bajery na tinderach, badoo, sympatiach i innych. Niezależnie czy rówieśniczki czy młodsze/starsze, zawsze jakieś chętne są, rozmowy idą w dobrym kierunku a i tak zawsze nic nie wychodzi, bo zwalniam tempo, wycofuje sie powoli itd. Nie potrafię domknąć tematu nigdy przez #!$%@? siedzenia w piwnicy w ostatnich latach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@wykopowajulka15: mam kolegę który przeżył podobna przygodę i bardzo sobie chwalił. Mówił że przyjechał do niej i gadka szmatka, gadka szmatka aż nagle milf zaczął strasznie narzekać że bardzo ją staniki upina... Więc kolega zasugerowal że może go ściągnąć... I od słowa do słowa tak się potoczyło że było ponoć wspaniałe ruchanie, zaznaczył jeszcze że rano mu zrobiła jajecznicę, bardzo był z tego faktu zadowolony
@oblesny_wujek: @Hubertosik: to brzmi tak abstrakcyjnie, że siedzę w metrze i się śmieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z jednej strony nie jestem wstydliwy w tych kwestiach, nie raz wymieniałem się nudeskami. W szkole itd. zawsze uchodziłem za tego "pajaca", w pozytywnym znaczeniu tego słowa, który posmieszkuje, wymyśli głupoty itd. załatwi coś w imieniu całej grupy a tutaj nie wiem, paraliżuje mnie samą myśl o takim wydarzeniu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopowajulka15: Chłopie, jeżeli ty masz naprawde takie propozycje cały czas, bo niedawno wstawiałeś coś w podobie, to pod względem kontaktów z kobietami nie jesteś żaden przegryw. Korzystaj, bo wiele osób nie ma takich możliwości żeby poruchać sobie milfa bez zobowiązań. Taguj #wygryw