Wpis z mikrobloga

Nazywam się Wojciech Jakóbik, jestem ekspertem ds. energetyki i infrastruktury, a także redaktorem naczelnym portalu BiznesAlert.pl. Jeśli chcecie porozmawiać ze mną o planach Rosji wobec Europy, znaczeniu Nord Stream 2 i geopolityce - zapraszam do mojego AMA!

Link: https://www.wykop.pl/link/5712401/nord-stream-2-kaputt/

#ama #energetyka #biznes #polska #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
wjakobik - Nazywam się Wojciech Jakóbik, jestem ekspertem ds. energetyki i infrastruk...

źródło: comment_1600973806baVKNL44OqsyTWxMe6Zqia.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 344
@wjakobik: nie, nie chcemy. Za to bardzo chcemy abyście Wy jako @Biznesalert przestali spamować tag #energetyka. Jeszcze gdyby to był quality content, ale nie! To jest zwykły spam.

A jeśli już ma być #ama to zapytam: jak to jest produkować artykuły, które są słabe i spamować tym wykop?
  • Odpowiedz
@soadfan: dziękuję za Pana opinię:) Uważam, że produkujemy ciekawe artykuły i dlatego nawiązałem współpracę z Wykop by je promować, zachęcam do lektury!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
@wjakobik: w moim odczuciu te artykuły są słabe, jeszcze słabsze jest spamowanie tagu. Jak widać taka nachalna "produkcja" nie jest wykopywana. Dodatkowo boldowanie swojego opisu świadczy o narcyzmie i zbyt wysokim ego.
  • Odpowiedz
@wjakobik: ale dopisz proszę, że BiznesAlert jest finansowany z budżetu Skarbu Państwa i Marcin Roszkowski powinien był ci to przekazać, że bez kasy podatników nie byłoby Waszego portaliku.
  • Odpowiedz