Wpis z mikrobloga

Od dawna szukałam miejsca w internecie, gdzie mogłabym prowadzić swój dziennik odchudzania. No i znalazłam!

Mam zamiar dzielić się z Wami moją codzienną walką z nadprogramowymi kilogramami- jadłospisem i aktywnością fizyczną.

Mam 28 lat, 165cm i prawie 80kg. Dokładnie nie wiem, bo mi się baterie w wadze wyczerpały, kupię nowe i dam znać.
Jestem na diecie wegańskiej i w życiu kieruję się zasadą sport to mord, znaczy no, nie przepadam.

No to zaczynamy, dzień 1.

Śniadanie, godz.10:
2 pełnoziarniste bułki tostowe, humus, pasta pomidorowa, rukola, papryka i suszone pomidory. 375kcal

Lunch, godz. 13:
200g jogurtu brzoskwiniowego, baton białkowy, banan. 440kcal

Przekąska, godz. 15:30:
Orkiszowa muffinka jabłkowa, na oko 350kcal

Obiadokolacja, godz. 19:
Makaron Mie, Tofu w sosie teriaki, sałatka z Pak-choi, marchwi, papryki i pomidorów z olejem sezamowym. Ok. 500kcal

Łącznie ok.1700 kcal, do tego 9000 kroków.

Do jutra!

PS. Sorki, trochę nie oharniam jeszcze wykopu i usunęłam poprzedni wpis i dodałam tagi.

#odchudzanie #chudnijzwykopem #weganizm
#madamejochudniecudnie
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MadameJo: Dzięki za odpowiedz! Przepraszam jeśli moje pytanie będzie wścibskie,ale możesz powiedzieć jakie są przyczyny Twojej nadwagi? Bo dieta wegańska kojarzy mi się raczej z bardzo mało kalorycznym posiłkami. Pozdrawiam ʕʔ
  • Odpowiedz
@Patatina: Od niemowlaka byłam gruba, zasługa kochanych rodziców. Do tego uwielbiam słodycze, ciasta, czekoladę i kuchnię wietnamską i tajską, obie są niestety z ogromną ilością cukru.
Na diecie wegańskiej odkryłam duuużo pysznych rzeczy i przytyłam prawie 15 kg :P
Jak się nie je wegańskich słodyczy ani regularnie kuchni wietnamskiej, to faktycznie dieta weganska jest generalnie raczej niskokaloryczna.
  • Odpowiedz
@MadameJo: Rozumiem, faktycznie rodzice często w imię miłości rodzicielskiej „tuczą” dziecko od najmłodszych lat a potem człowiek musi bujać się z konsekwencjami całe życie ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Też lubię kuchnie wietnamską, dzięki za uświadomienie bo nawet nie zdawałam sobie sprawy ze tyle w niej cukru (,) . Jak będziesz miała jakieś fajne niskokaloryczne przepisy to podrzuć proszę ( ͡°
  • Odpowiedz