Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Mam pytanie odnośnie tego co kupić.
Padł mi laptop na którym do tej pory grałem w gry i rozglądam się za nowym. Niestety nie jestem znawcą rynku ani sprzętu i trochę ostatnia premiera kart sprawiła, że nie wiem jak się za to zabrać.
Czy warto w tym momencie decydować się na kupno czy poczekać kilka/kilkanaście tygodni na laptopy z nowymi kartami graficzymi? Będą one w ogóle wersję dla komputerów przenośnych?
Nie gram w z tym wiele gier, mam jeszcze sporą bibliotekę gier do ogrania z ostatnich lat. Co najwyżej chciałbym zagrać w normalnych ustawieniach w Cyberpunka. Jedyną powstającą grą na którą także czekam jest Baldurs Gate III.
Budzet ustaliłem tak na maks 6k za laptopa. Czy w tym budzecie jest w ogole sens czekać? Jeśli tak to ile mniej więcej szacowalibyście czas oczekiwania na laptopy z nową generacją konsol?
#laptopy #kartygraficzne
#komputery #kiciochpyta
  • 7
@Rave_77: Hej. Źle mnie troche zrozumiałeś.
Mi nie chodzi o znalezienie obecnie laptopa odpowiedniego. Z tym sobie poradzę, w końcu w sieci jest mnóstwo testów i porównań dostępnych.
Mi chodzi o odpowiedź na pytanie czy jest sens kupować teraz czy lepiej poczekać na laptopowe wersje kart graficznych nowej generacji.
@venomik: jak cię czas nie goni to lepiej poczekać, przeglądałem sporo ofert, wiele z ciekawych opcji jest aktualnie niedostępnych w sklepach internetowych(mam na myśli duże sieci rtv i agd) lub dostępne tylko w wybranej lokalizacji co zwykle oznacza towar ekspozycyjny