Wpis z mikrobloga

Apropo szczania do zlewu, jakiś rok temu na znanym portalu do szukania pieroga na kolacje poznałem laskę, lat 19 bardzo fajnie, fajnie tez się nam rozmawiało, przeszliśmy na insta, po jakimś czasie mi się znudziła, więc zerwałem kontakt, chyba się jej to nie spodobało bo mnie zablokowała a tydzień później dostałem telefon od nieznanego numeru, rozłączyłem bo grałem w PUBG, ale telefon dzwoni drugi raz, to odebralem i na start tekst

Ostrzegam Cię, jeśli jeszcze raz się rozłączysz to od razu jadę na Policję


XD

W dużym skrócie, wcurviona madga groziła mi policją, że pisałem o seksie z jej 17'sto letnią córką, posądziła mnie o pedofilię, zagroziła, że zaraz mnie zakują w kajdany i pójdę robić te słynne szpagaty na psiarni.

Dziś jest 24.09.2020 a pisma brak.
Nadal czekam.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #takietam #truestory #seks #lasagna
V.....m - Apropo szczania do zlewu, jakiś rok temu na znanym portalu do szukania pier...

źródło: comment_1600939410K3xv8lPQ7iDW2wfFmRnXuz.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Victim: Ale Twoja wina, jeśli jesteś taki łatwowierny i wierzysz, ze laski nie kłamią z wiekiem. Później z 19 jest 17, a z 17 robi 14
  • Odpowiedz
@Reaamu: Do spotkania nigdy nie miało dojść, także konsekwencji z ewentualnego jej kłamstwa by raczej nie było, poza tym tak jak mówię, nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, a regulamin moja droga to zbiór przepisów normujących zasady postępowania i akceptując go masz obowiązek przestrzegania.

To nie była akcja w klubie, kiedy wziąłem do kibla jakaś umalowaną i #!$%@?ą laske wygladającą jak 21 a miała 14 xD
Bo wtedy to
  • Odpowiedz
@Victim: Nie bardzo czaję z jakiego powodu miałbyś mieć problemy. Regulamin mówi jasno, Tinder jest dla osób 18+. Jeśli ona się tam pojawiła, to jawnie i świadomie złamała regulamin, o czym Ty nie musiałeś wiedzieć i nie jesteś od tego by to weryfikować, a już na pewno nie online. Tak samo jadąc autem na ulicy raczej nie sprawdzasz czy ktoś przed Tobą ma prawo jazdy, bo domyślne założenie jest takie,
  • Odpowiedz