Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 228
Gdy stulejarze z młodzieżówki Korwina tworzyli "superśmieszne" żarty z gwałtu, słuszne oburzenie zapanowało od prawa do lewa. Gdy przyszła położna feministka żartuje z podawania zbyt dużych dawek leków i syczy pogardą dla ciężarnych kobiet o konserwatywnych poglądach, oburza się tylko prawa strona. Nie ma zapewnień, że lewica nie gardzi ciężarnymi, a ta typiara nie powinna być dopuszczana do dzieci. Źródłem afery jest modlitwa pod szpitalem w Poznaniu. #bekazfeministek #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #konfederacja
Qba1996 - Gdy stulejarze z młodzieżówki Korwina tworzyli "superśmieszne" żarty z gwał...

źródło: comment_1600937135DWkzx7ahOJPlkhJ1SjUIso.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Qba1996: ani trochę mnie to nie dziwi. Prawica od swoich "bandytów" się odcina, choćby ukradli dwa batony z żabki. A lewacy swoich bronią, nawet gdy grożą śmiercią albo biją niewinnych ludzi. Wyczynów Szutowicza lewica nie potępia, tak samo jak amerykańskie lewactwo ciągle broni antify i BLM.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: nie mam w zwyczaju, niech se siedzi. @Nox_: władze zapewniały, że ich nie ma. Chyba, że ich po cichu przyjęli od nowa. Ale wątpię, ktoś by to znalazł i huśtał się na tym.
  • Odpowiedz
jak nie modlitwa to co? Taką informację dostałem i chciałem zarysować kontekst, żeby nikt mi nie zarzucił sugestii jakoby lewaczki od tak dokonały emanacji swojej pogardy.


@Qba1996: biedne katoliki tylko weszły na teren szpitala się pomodlić. No tak było. Brzydzę się takimi manipulatorami jak ty tak samo jak tymi załganymi moralistami. Jak nie znasz w ogóle tematu to się nie wypowiadaj.

Albo lepiej idź poopowiadaj ciężarnym leżącym samotnie na oddziale
  • Odpowiedz
neuropejskim farfoclem


@NijuGMD: wolę być neuropejskim farfoclem, niż oferować swoją dupę na Datezone za pieniądze, no ale co kto lubi. Szanuje także pracowników przemysłu seksualnego, mam nadzieje, że w końcu uregulujemy waszą branżę :3
  • Odpowiedz