Wpis z mikrobloga

#samochody #wideorejestrator #xiaomi #kamerasamochodowa #banggood #aliexpress #70mai

parę dni temu ktoś wjechał w tył samochodu należącego do rodziny i zwiał, kamer wokół miejsca parkingowego nie było, szkoda nie jakaś ogromna ale cała sytuacja psuje krew do tego stopnia że szukam kamerki

jaka kamera na przód i tył, która nagrałaby by sprawcę - czy to z czujnikami ruchu czy z jakimś akcelerometrem czy czymkolwiek innym co uruchomiło by kamerę w tym momencie

w innym samochodzie mam 70maipro na przód i jest spoko ale tu potrzeba również na tył
  • 7
@dsctom: Ja na razie używam Vantrue N4 całkiem dobra. Czekam na aktualizację lowbitrate ale teraz możesz włączyć w kamerce wykrywanie ruchu i gsensor czyli przy kolizji zapisze Ci video. Możesz zainwestować 800zł w viofo a129 duo czego nie polecam.
@x12: Jak jest gorąco przegrzewa się blokując nagrywanie jak i wyłączając się na parking mode. Po czasie takiego przegrzewania może jebnąć. Może to być miesiąc, rok, półtora roku. Dodam zacinający się firmware w kamerce. O a129 duo pro nie będę się wypowiadał bo miałem i oddałem po 5 miesiącach walki. Dodam że firma viofo ma w dupie swoich klientów pisząc im że na pewno uszkodzona karta, na pewno źle podłączony kit,