Wpis z mikrobloga

@Eustachiusz: jeśli myślisz o #!$%@? neroli portofino to dzisiaj go wąchałem. Domestos. Owszem. Z daleka pachnie jak neroli portofino ale to pachnie tak sztucznie i nieznośnie. Jest odrobine bardziej kremowe od TF ale przede wszystkim padaka jakość.
@FELIX90: nie, wziąłem Tobacco leaf, wszędzie piszą o mocarnych parametrach i dobrym odwzorowaniu. Mam już Vetivera i jest w miarę podobny, choć też czuć w nim taniość, no ale ma tylko ok 4 godziny trwałości
@FELIX90:
Neroli od JJ używam wieczorem po prysznicu, daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) najgorzej, że jeszcze rano go czuję na sobie.. ale zostało mi z 20ml, jakoś je zużyję :D

Swoją drogą ktoś pisał na tagu, że to jest dość przyzwoity klon TF, a Ty tu mówisz o Domestosie ( ͡° ʖ̯ ͡°) aż tak to mi nie śmierdzi :D
Ty tu mówisz o Domestosie ( ͡° ʖ̯ ͡°) aż tak to mi nie śmierdzi :D


@WujekAtom: chodzi mi o sztuczność. Pachnie bardzo podobnie ale to jak z kartonowym porsche na pedały. Z daleka identyczne.
@WujekAtom: o ja. Nie skumalem xD
Za 35 złotych to jest super cena ale nie wiem czy znając już tyle dobrych rzeczy, tak jak ty, pchałbym się w to. Nawet nieświadomie wymagania się zwiększają
@upgrayedd:
Just Jack Tobacco Leaf -> Tom Ford Tobacco Vanille
Just Jack Italian Leather -> Tom Ford Tuscan Leather
Just Jack Wild Orchid -> Tom Ford Black Orchid
Just Jack Vetiver -> Tom Ford Grey Vetiver
Just Jack Homme Noir -> Tom Ford Noir for Men
Just Jack Black is Black -> Tom Ford Noir de Noir
Just Jack Lady Noir -> Tom Ford Noir pour Femme
Just Jack Noir Endurance