Wpis z mikrobloga

Kurła, gadałem z jednym plantatorem że kupiłby trochę habanero, i żelepino. Miał się odezwać w tamtą środę i napisać mi że papryki dojrzały i czy potwierdzam zamówienie xd
No ale się nie odzywał to pomyślałem że nie ma jeszcze, a szkoda bo cena bardzo fajna.

Dzisiaj ding dong pan kurier że paczka, ja wtf nic nie zamawiałem złodzieju naciagaczuu oszuście, patrzę przez otwór w kartonie i widzę paprykę :O
Goscio po prostu mi wysłał towar nic nie mówiąc wcześniej xd, ale spoko nie codziennie kupuje się habanero za 20zł/kg xD.
Tylko trochę mi teraz za dużo tego, wobec czego #rozdajo ale tylko #lublin

Jak ktoś lubi ostre to trochę mu oddam, albo kilku osobom.
No to elo, jak będzie losowanie to będzie dla 4 osób. Ale głównie kto pierwszy ten lepsiejszy.

#chilihead #chili
picasssss1 - Kurła, gadałem z jednym plantatorem że kupiłby trochę habanero, i żelepi...

źródło: comment_1600876311NupgQFYjGg8Q8Qw9idXNL6.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@picasssss1: Warto dodać, że ta na grupkach to obowiązuje gdzieś tak od 2 tygodnia września do maks 2 tygodnia października. Wcześniej drogo, bo z wczesnej grzanej uprawy, a później drogo, bo z magazynu chłodni :) No i oczywiście niska cena dotyczy tylko najpopularniejszych odmian tj. Habanero Red, Jalapeno, Cherry, Cyklon :) Bo one są uprawiane masowo, więc duża podaż jest :)
  • Odpowiedz