Wpis z mikrobloga

Hej. Orientuje sie ktos w temacie #cateringdietetyczny ? Chce zamowic teraz - mam spora nadwage. Dzis lekarz i cholesterol i trojglicerydy prawie 2x ponad norme i powiedzialem sobie dosc bo nie chce umierac w meczarniach czy leki do konca zycia brac - i tez umierac w meczarniach nieco pozniej.

Mieszkam w #szczecin jednak jesli cos polecacie mowcie. Jak zobaczylem jak duzo wybor takich firm jest i cena sie waha od 35 - 70zl za dzien okolo to troche zglupialem.

Bede bardzo wdzieczny za wasza pomoc.

#dieta #jedzenie #zdroweodzywianie #dietapudelkowa #pytanie #kiciochpyta
  • 33
@PhoenixPneuma: Ogolnie tez bardzo wazna sprawa zeby nie ciac sobie za duzo kalorii (max 200-300 od dziennego zapotrzebowania). Pozwoli Ci to na dlugofalowe i powolne zrzucanie wagi.

Ja niestety popelnilem ten blad ze ucialem za duzo i po obiecujacych poczatkach (10 kg w 3 miesiace) waga stanela w miejscu mimo ze teoretycznie caly czas jestem na deficycie
@PhoenixPneuma: szczerze mówiąc nie wiem czy nie opłacałoby ci się lepiej jesc w knajpach. Cateringi pudełkowe wcale nie są spoko. Mają swoje wady. Jedzenie odgrzewasz nie jest takie spoko jak się wydaje. Jeśli masz źle przyzwyczajenia żywieniowe i złe nawyki ciężko będzie ci się przyzwyczaić do pudełek. Myślę że lepiej skorzystasz na jakimś barze fit których w Szczecinie parę jest. Jeden obiad plus kolacja w domu śniadania i podwieczorki i wyjdzie
@PhoenixPneuma czyli masz konto na Panelu Dietly, więc jak coś możesz poszukać też innych cateringów w Szczecinie :D dieta dash jest jeszcze rzadkością, ale polecam koncepcję cateringu. Pierwsze 2 michy będzie pewnie super, a później się trochę znudzi, ale np. osobiście skacze sobie między różnymi firmami, zamawiam np. Tylko 4 posiłki i śniadania jem w domu (lubię owsianki z owocami :)
@zycietonowela o prosze xD tez jestem webdev :) no frontend to absolutny majstersztyk - widac ze to wszystko jest bardzo dopieszczone. Backendu nie widze ale dziala wszystko fajnie - po zamowieniu rejestracja od razu przebiegla dobrze i intuicyjnie :) gratulacje dla calego teamu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja akurat robie w esporcie projekt tak wiec super jest choc my nie robimy tak jakosciowo - raczej liczy sie ilosc
Dietę od brokuła miałem i o mało z wegetarianina nie stałem się weganinem. Obiady zajebiste ale śniadania i kolacje tragedia. Ponoć kwestia tego, że jest dwóch kucharzy - jeden lepszy, drugi gorszy.
@b_M_h: mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak to wyglądało u Ciebie? Bo mam chyba identyczny problem... waga po jakimś czasie się zatrzymała, pomimo dość dużego deficytu (jeżeli wierzyć kalkulatorom to -800kcal). I teraz nie wiem czy ciąć (a jest to na progu PPM), czy zwiększyć dziennie zapotrzebowanie czy po prostu trwać dalej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zmiana deficytu na -200-300kcal przyśpieszył u Ciebie proces redukcji?