Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie, nie mogę nic kupować na raty przez niemieckie nazwisko ze znakiem ‚Ä’. Banki nie akceptują takich przy zakładaniu nowego konta i wpisują ‚A’. Polski rejestr dowodów osobistych oczywiście wpisał ‚Ä’ i przy każdym wniosku dostaje odmowę. Robilem ich dziesiątki i w różnych bankach, zawsze to samo. Błąd techniczny, niezgodność danych. Ktoś przerabiał temat? #banki #kredyt #raty #bankowosc Ps: robiłem tez zmianę nazwiska w banku, bo na drugiej stronie dowodu mam zamiast Ä -> AE. Nie pomogło.
  • 9
@amgrr z korzystaniem z profilu zaufanego będziesz miał podobnie, niezgodność danych. Jakkolwiek to zabrzmi, ale nazwisko do zmiany.
@FHA96: Udało się jakimś cudem, musiałem jezdzic po punktach potwierdzających. Dramat. Ostatnio abonament brałem w Orange to 3 osoby stały przy ekranie, bo system nie chciał przyjąć
@amgrr: spytaj, uzasadnienie masz. Niezgodnosc danych i niemozliwosc dopelnianua chocby najprostszych czynnosci. Na poczatek poczytaj o procedurze w necie. Na pewno nie jeden zmienial