Wpis z mikrobloga

@emjot86: Ciekawe jak ze sprzedażą, bo płacze mirków, którzy i tak tego nie kupią bo ich nie stać są nic nie warte.

BMW już przy okazji Serii 7 i X7 powiedziało, że Europa to mały rynek i gusta Europejczyków się nie liczą, bo Chiny to lubią.

Dla mnie "podcięcie" tych nerek i zrobienie ich normalnej wielkości czyli do poziomu tablicy rej. byłoby bombowe, bo światła toto ma piękne i linię boczną
@Gacrux: @chosenon3: Narzekający tutaj #!$%@?ą o bobrach, choć M3/4 ma zupełnie inny przód w porównaniu do zwykłej serii 4. Teraz ten grill pasuje do tego przodu, bo dodali przetłoczenia na masce (zabawne że wszędzie pisałem że powinno to zrobić xD), większy wlot na dole zderzaka i zamienili żaluzje na podwójne poprzeczki
@korpoRator: przejrzałem na szybko twoje wpisy i ponad 80% z nich to wysrywy zatem twoje pytanie jest bardzo, bardzo śmiałe.
Wnieść tym komentarzem chciałem to, że opinia przegrywa z wykopu który moc sprawczą ma na poziomie raka-nieboraka ma znikome znaczenie w tym jaki kierunek studio dezajnerskie opracowujące projekt nowego M3/4, obierze. Mało tego, nikogo ta opinia nie interesuje. Inaczej by to wyglądało, jeśli byłby regularnym albo choć jednorazowym klientem.
Jeśli sądzisz