Wpis z mikrobloga

Krzysiu, jestem z tobą do 15 lat...Oglądam bacznie twórczość naszego Kononowicza od klasy 1 gimnazjum czyli ok 2005r, w całym moim młodzieńczym szkolnictwie podstawowym, średnim i wyższym zawsze znajdowałem chwile na przerwie między zajęciami żeby zobaczyć co tam ciekawego na Szkolnej 17, najpierw filmiki oglądałem na Nokii na wyswietlaczu 5cm x 5cm, pozniej wpadła nokia 5230 - „wow jaka jakość, można policzyć żeby dla niego”, potem pierwszy android Sony ericson x8 az po iPhone, wspaniałe czasy, pamietam premierę piosenki „Nie będzie niczego”, oglądałem wywiad Krzysia w telewizji na żywo... to było tak dawno temu. Krzysztof czuwał przy mnie przez te 15 lat, zawsze jak było mi smutno włączałem Szkolną i od razu było mi lepiej. Nie mogę sobie wyobrazić jakby zabrakło Krzysia... tyle wspólnych lat, tyle wspomnień.... mam nadzieje ze wyzdrowieje a Nitroszczur się zaćpa i zamkną go w Choroszczy.
#kononowicz
  • 8
@Quntakinte: nie miałem internetu i mi siostra na pendrivie przywiozła film kandydata na prezydenta, zaraz potem internet już na stałe zagościł u mnie w domu i pamiętam przeróbkę z arabskim kanonem.... potem matula wołała jak na tv4 był talk show i był ten "śmieszny pan w swetrze"
kiedyś to byłłłło kurła ( ͡° ͜ʖ ͡°)