Wpis z mikrobloga

Wysyłka z EU
1. Hulajnoga elektryczna Janobike 2000W 70km/h zasięg 80km z EU
Cena z wysyłką: $840.63 / ~3214zł

Cześć, powyżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawą promocje do sklepu #banggood

---------------------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------

Jaką przesyłkę wybrać aby nie zapłacić VATu i Cła?
Wysyłka z EU jest zwolniona z dodatkowych opłat
GearBest: Priority Line / Priority Mail
Banggood: Direct Mail / Priority Direct Mail / European Railway Direct Mail / Priority Line

#lowcychin **<==== Obserwuj
Jeżeli chcesz być wołany napisz w komentarzu ==> @lowcychin chce być wołany
Jeżeli chcesz być powiadomiony o kuponie do danego produktu ==> @lowcychin wołaj do (nazwa_produktu)
Zapraszam także na kanał telegram ------->** https://t.me/LowcyChinpl

#promocje #chinskiecuda #okazje #promocja #kupony #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #janobike #cebuladeals

LowcyChin - Wysyłka z EU
1.  Hulajnoga elektryczna Janobike 2000W 70km/h zasięg 80km...

źródło: comment_1600758459XlkfDiLe7dHTB8Rsq4YKZR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LowcyChin: tzn policyjnej

Hulajnogi elektryczne muszą mieć fabrycznie ograniczoną prędkość do 25 km/h, oświetlenie z przodu i z tyłu oraz konstrukcję nie dłuższą niż 1,25 m. Za poruszanie się pojazdem niezgodnym z tymi wytycznymi będzie można otrzymać mandat w wysokości 5000 złotych.
  • Odpowiedz
@spidero: to o czym piszesz to nowe prawo które jest proponowane a nie które weszło w życie.
Po za tym, oświetlenie ma. i jej konstrukcja to 1.18m. Ograniczenie prędkości jest do 25km/h wystarczy włączyć 1 bieg i nie przekroczysz tej prędkości.
Wielokrotnie na tej hulajnodze mijałem Policję, nikt mnie nigdy na niej nie zatrzymał tylko patrzyli z ciekawością ale to raczej każdy będzie na ciebie patrzył jak jedziesz 70km/h na
  • Odpowiedz
Ograniczenie prędkości jest do 25km/h wystarczy włączyć 1 bieg i nie przekroczysz tej prędkości.


@LowcyChin: to nie jest ograniczenie

A co do prawa, to wiem ze jest niezly burdel ale ograniczenie do 25km/h bedzie na 1000%
  • Odpowiedz
@spidero: To jest ograniczenie, nie ma tam tego sprecyzowanego w proponowanym prawie więc można to interpretować na wiele różnych sposobów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą jedź na las tą hulajnogą jak się boisz na miasto też fajna zabawa, nie ma co srać żarem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw na miasto / drogi rowerowe według mnie to ta hulajnoga i tak sie średnio
  • Odpowiedz
@LowcyChin: pozam miastem bardzo spoko, po prostu irytuje mnie kompletna ignorancja ludzi pod wzgledem ehulajnog i erowerow gdzie #!$%@? przerobkami po 50km po sieciezkach rowerowych, widzialem nawet madrali co tymi chinskimi stuterami (ktore coniektorzy nazywaja hulajnogami) jezdza po sciezkach
  • Odpowiedz