Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, zamierzam zakupić #rower #mtb - budżet ok. 5k cbl.
W dużym skrócie pasuje mi Kellys Gate 70 (czy warto dopłacić do 90?) lub Scott Scale 965/960.
Ewentualnie jutro jeszcze będę się przymierzał do Speca Chisel.

Proszę o podpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Decathlon wyczyszczony, ktoś ma jakieś sprawdzone info co się u nich dzieje na produkcji? :)
  • 9
@blessmaster: latam na Gate 70 od lipca, mogę polecić ten rower, mam model z 2019, do jazdy w terenie jest super, na asflatach, wiadomo wolny, napęd super, jeszcze nic nie regulowalem, pozycja sportowa, po odwrócenie mostka całkiem wygodna, ramy Kellys są duże, dość dlugie, z poziomą(wysoką) rurą górną, polecam.

Na zdjęciu gietą, weższa, kierownica od
"KTM line", wracam do płaskiej, 720mm fabrycznej lagi, jest lepsza.
Pobierz T1001 - @blessmaster: latam na Gate 70 od lipca, mogę polecić ten rower, mam model z ...
źródło: comment_1600720199OErkeS6C3cRTw2SVXvJUhz.jpg
@kobrys13: Nie mają nic. Na czacie napisali, że spodziewają się dostaw za ok. 2 tyg. Ale ponoć mówią tak od dawna ;/ chętnie bym się przymierzył do XC500, ale teraz już dłużej raczej nie chcę czekać
@T1001: Dzięki za podpowiedź, ostatecznie zdecydowałem się właśnie na Kellys Gate 90. Dziwne uczucie znów jeździć rowerem po ok. 15 letniej przerwie ;]
Dwie jazdy już odbyte, zacna maszyna :) teraz tylko doposażyć się w akcesoria i dzida :)
#mtb #rower