Wpis z mikrobloga

ehh... dzisiaj dostałem najlepszy prezent jaki można dostać, czyjś czas i rozmowę od różowej (ponad godzinę przegadaliśmy po robocie, fajna fajnie się gada ale niestety nie jeździ)... nawet nie wiedziałem że tego mi brakuje i to tak bardzo...
Najlepsze urodziny przez ostatnie 30 lat i nie słuchajcie #!$%@? że nie potrzeba różowej do życia bo to gówno prawda, każdy kogoś potrzebuje i to nie tylko do wsadzenia kawałka mięsa jeden w drugi.
kurde czemu tak ciężko poznać normalnego jeżdżącego szosa (specjalnie bez tagu bo mają mnie tam dość :D) ?
dobra wyżaliłem się
#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 16
@Lazuli: nie stracony, ale mimo wszystko przy czytaniu tagu szosa i wpisu jakiejś różowej że zrobiła 100 czy 200km to dostaję mimowolnie ślinotoku ( ͡° ʖ̯ ͡°), chyba taką reakcje powinna potencjalna przyszła różowa wywoływać u potencjalnego niebieskiego.
@mati1990: wtf, co Ty gadasz :D wystarczy dobrze komunikowac swoje potrzeby. Ja gram w pilke i w kazdy weekend (sobota albo niedziela) nie ma mnie caly dzien bo mam mecz, a do tego treningi i na boisku 3x w tygodniu i na silce 2/3x w tygodniu i jakos nigdy to problemu nie robiło. Wydaje mi sie, ze troszke przesadzasz, ze to taki problem :D