Wpis z mikrobloga

Czy jest polski trener który jest dobry?
Nie, nie ma. Fornalik to też farfocel.
Czy są zagraniczni trenerzy w zasięgu Legii?
Są. Ale wiaodmo, że lepiej ściągnąć trenera z historią w 6 lidze hiszpańskiej, albo jakiegoś Michniewicza.
Czy będzie jakiś "dobry trener" w Legii?
Nie. Ci najwyżej zadziała efekt nowej miotły, jak zawsze. A jak odpadną z eliminacji do LE to będzie tłumaczenie, że dopiero przyszedł.

No i tak jest Zawsze. Z przerwą na Berga i Czerczesowa. Chociaż bardziej Czerczesow.
Te polskie laleczki potrzebują bicza nad głową, jak nie mają techniki to mają #!$%@?ć.
#pilkanozna #legia #bekazekstraklasy
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pjoooter:

no 1 remis na 4 mecze (przy aktualnym stanie meczu) super trener xd


Brawo, nie ma to jak oceniać trzyletnią kadencję i ogółem całą kilkunastoletnią karierę trenerską na podstawie 4 ostatnich meczów xD to już jest jakiś wyższy poziom januszostwa
  • Odpowiedz
@pjoooter: No i? każdemu może się trafić wpadka w karierze, tym bardziej że specyfika pracy jako selekcjoner reprezentacji różni się od tej w klubie.

A myślę, że nawet niektóre wykopki po footballmanagerze zrobiłyby karierę w tej lidze jako trener xd


To nie myśl, bo coś ci to nie wychoodzi
  • Odpowiedz
Ojej ktoś obraża Waldka Kinga ojojoj tragedia, słaby trener jeszcze słabszy selekcjoner xD
Dymy plus że wyróżnia się na tle ultra słabej ligi xD
  • Odpowiedz
Widze że dla was jedyne rozwiązanie to chwycenie piłkarzy za mordy i żelazna dysciplina?


@sebSeb: chwycenie za mordy to nie wiem, ale żelazna dyscyplina to zawsze najlepsze rozwiązanie na jakikolwiek klub. A przez dyscyplinę rozumiem podejście do treningu i prowadzenia się zawodników, bo może mamy dwie różne definicje i poprostu podpinasz to pod trzymanie za mordę
  • Odpowiedz
@Ark00: nie, żelazna dyscyplina nie jest rozwiązaniem dla każdego klubu. Nie wiem skąd taki pomysł, patrząc w ostatnich latach na największe kluby. Takiemu Zidanowi nie można zarzucić że trzyma żelazną dyscypline w szatni a jakoś posłuch ma. Tak samo nie słyszałem żeby Fornalik(z zachowaniem odpowiednich proporcji) w Piaście miał jakieś problemy wychowawcze z piłkarzami lub ze zmotywowaniem ich. Dzisiaj trener to przede wszystkich dobry psycholog. Takie mamy czasy
  • Odpowiedz
Takiemu Zidanowi nie można zarzucić że trzyma żelazną dyscypline w szatni a jakoś posłuch ma


@sebSeb: nie żeby miał posłuch dlatego, że jest jedną z największych legend Realu i wygrał 3 razy z rzędu ligę mistrzów.

Tak samo nie słyszałem żeby
  • Odpowiedz
nie żeby miał posłuch dlatego, że jest jedną z największych legend Realu i wygrał 3 razy z rzędu ligę mistrzów.


@Ark00: gdy obejmował Real to nie miał tych 3 LM i wszyscy patrzyli na niego z przymrużeniem oka, jak na kolejny kaprys Pereza który chciał mieć swojego Guardiole. Ale jak nie ZZ, to Klopp w L'poolu. Tam też jest żelazna dyscyplina? no chyba nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie żeby nie dostał ksywy " Fochnalik" kiedy prowadził reprezentacje. Ale w Chorzowie ma status króla i w Gliwicach już w sumie też i pewnie kluby podobne kadrą do Piasta mógłby bez problemu prowadzić, zakładając, że nie
  • Odpowiedz
Ale jak nie ZZ, to Klopp w L'poolu. Tam też jest żelazna dyscyplina?


@sebSeb: ooo, super przykład. Klopp lubi mówić że wysiłek (na treningu) jest nienegocjowalny. Atmosfera jest luźna ale każdy wie, że musi #!$%@?ć na treningach.
  • Odpowiedz
ale Ty piszesz o reprezentacji a ja pisze o jego karierze trenerskiej


@sebSeb: czekaj, w reprze był kucharzem? Przecież to doskonały przykład braku autorytetu na posłuch wśród piłkarzy xd
  • Odpowiedz
ooo, super przykład. Klopp lubi mówić że wysiłek (na treningu) jest nienegocjowalny. Atmosfera jest luźna ale każdy wie, że musi #!$%@?ć na treningach.


@Ark00: ooo to w Legii są trenerzy którzy pozwalają na opie****nie sie pilkarzy na treningach? to może mnie zatrudnią, ja im każe #!$%@?ć i będzie po sprawie.
  • Odpowiedz
Rozbraja mnie Twoja pewność że Fornalik by się tam nie sprawdził bo nie ma autorytetu, nie umiałby zjednać szatni.


@sebSeb: nigdzie nie napisałem czegoś typu: "Jestem przekonany, że Fornalik nie poradzi sobie w prowadzeniu klubu Legia Warszawa."

Wierzę, że ci piłkarze to profesjonaliści i się będą słuchać, ale znając życie może być różnie
  • Odpowiedz
Mało to w polskich klubach dochodziło do buntów i zwalniania trenerów bo Ci kazali za***ać piłkarzą?


@sebSeb: no zajebisty przykład. To tylko przykład dzbanerstwa i #!$%@? szatni XD
  • Odpowiedz
ooo to w Legii są trenerzy którzy pozwalają na opie****nie sie pilkarzy na treningach? to może mnie zatrudnią, ja im każe #!$%@?ć i będzie po sprawie.


@sebSeb: o to chodzi, że jak nie będziesz miał posłuchu to nikt nie będzie dla Ciebie #!$%@?ć XD
  • Odpowiedz
nigdzie nie napisałem czegoś typu: "Jestem przekonany, że Fornalik nie poradzi sobie w prowadzeniu klubu Legia Warszawa."


@Ark00: to przeczytaj swoje wpisy i co w nich sugerujesz.

no zajebisty przykład. To tylko przykład dzbanerstwa i #!$%@? szatni
  • Odpowiedz
to przeczytaj swoje wpisy i co w nich sugerujesz


@sebSeb: sugeruję, nie stawiam tego za pewnik...

żelazna dyscyplina nie poparta niczym
  • Odpowiedz
Raczej niewielu (o ile jakikolwiek) trenerów zagranicznych których mogłaby sprowadzić Legia byłoby lepszych od Fornalika. Nie znam aż tak rynku trenerów ze wschodniej europy ale z zachodniej nie ma szans na nikogo poważnego.


@mackbig: akurat co do trenerów ze wschodniej Europy bym nie był taki pewien, bo ci lepsi mają pewnie wyższe stawki niż wielu z lig top 5.

Według mnie jakiś solidny trener z ligi belgijskiej, czy holenderskiej byłby
  • Odpowiedz