Wpis z mikrobloga

Tą strukturę ściany będę malował na biało. Problem w tym, że chcę poprowadzić jeszcze około 2 metry kabla i dorobić gniazdko 220v na takiej ścianie. Czy jak wykuję wyżłobienie pod kabel będzie szansa, że nie będzie tego widać? Ewentualnie jak taką strukturę zrobić? (ja tego nie robiłem - od razu zaznaczam) #polskiedomy #budowadomu #dom #majsterkowanie #elektryka #pytaniedoeksperta #budujzwykopem
Pobierz dommmaz - Tą strukturę ściany będę malował na biało. Problem w tym, że chcę poprowadz...
źródło: comment_1600688466f8WgsYZ9GZNMO1blIRZYbR.jpg
  • 3
@dommmaz: nie wiem jak zrobić taką strukturę, ale jak wytniesz tam miejsce na kabel to na 100% będzie widać ;) Proponuję puścić te 2 metry kabla w listwie przypodłogowej i wyciąć w ścianie tylko kawałek na puszkę z gniazdkiem żeby jak najmniej ingerować w tą strukturę, jeśli chcesz ją zostawić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dommmaz: bruzdę bedzie widać, ja bym kombinowal tak, zeby przewód pociagnac z drugiej strony sciany i w miejscu zaplanowanej puszki sie tylko przebić i owy przewód przeciągnąć. Na tynkach strukturalnych sie nie znam, moze ktoś mądrzejszy wie jak to zrobić na tej ścianie