Wpis z mikrobloga

@dzarafasaraja: Mówienie prawdy to zrzucanie na kogoś winy? O kurde, nieźle tam macie. Jak już mamy się bawić w statystyki, to czemu czarna osoba średniej klasy w stanach zarabia mniej niż biała osoba z niskiej? A, zapomniałem, CZARNE GENY NIERÓBSTWA.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mastergame1311: swoją drogą trochę kuleje ci logika xd najpierw piszesz "Nah, zrzućmy na czarnych / imigrantów / muzułmanów / lewactwo i gitara." a zaraz potem "Mówienie prawdy to zrzucanie na kogoś winy?"

Ale czego ja się spodziewam po ludziach, którzy między uszami mają generator marksizmow xD
  • Odpowiedz
@dzarafasaraja: Nie uważam, by była to wina jakiejś konkretnej grupy. Jeśli już, to działań rządu na przestrzeni ostatnich kilku stuleci, co ciężko zrzucić na całą rasę albo nawet pojedynczą jednostkę. Celem mojej wiadomości nie było "bóldupienie" ani chęć "pociśnięcia prawakom", a zwykły komentarz względem praktyk wielu osób uogólniających nadmiernie sprawę. I tak, to jest humorystyczny obrazek, więc pewnie zbytnio się zagalopowałem, niemniej uważam, że jeśli choć jedna osoba to przeczyta i
  • Odpowiedz