Wpis z mikrobloga

@AliPaczka
Bardzo proszę o info jeśli macie, bo zauważyłem, że paczki są konsolidowane np. Jeśli zamówię kilka przedmiotów od różnych sprzedawców i jedna z rzeczy ma ASS to zazwyczaj konsolidują paczki i te darmowe które miały być wysłane listem nierejestrowanym wpadają do koperty zbiorczej i całość dochodzi np. 0045.
Czy tak samo jest jeśli zamówię x przedmiotów od różnych sprzedawców z darmową nierejestrowaną przesyłką na sumarycznie określoną kwotę (np. powyżej zamówienia na np. $6 z darmowymi przesyłkami)? Wtedy też jest szansa na ASS? Pytam bo ostatnio specjalnie znów dorzuciłem coś z ASS w jednym zamówieniu od jednego sprzedawcy (łączna kwota wszystkiego powyżej $10) i ten przedmiot poszedł osobno na 0045, ale reszta zamówień tez dostała osobny 0045 (pomimo, że wszystko to była drobnica, bez ASS).
#alipaczka #aliexpress #ass #chinskiecuda
  • 3
@Andczej: Dzięki, poprawione. Loteria nawet jeśli zrobię zamówienie na kilka/kilkanaście przedmiotów na raz?
Często zamawiałem z odstępami np. jednodniowymi po jednej/kilka sztuk. Teraz zamawiam np. powyżej $11 drobnicę i byłem ciekaw czy przypadkiem to wszystko już nie ląduje razem, bo z przesyłkami nierejestrowanymi jest tragedia (nie wiem jak u Was). Masa nie doszła.
Przed tym całym cyrkiem z wirusem miałem chyba tylko dwa przypadki gdzie list nierejestrowany z Chin nie doszedł.
. Loteria nawet jeśli zrobię zamówienie na kilka/kilkanaście przedmiotów na raz?


@saczuser:

tak, co wiecej, potrafia dac w takim przypadku wybor dostawy do paczkomatu (ass i nierejestrowane w jednym zamowieniu) a i tak koniec koncow nie polacza przesylek xD